Video galerija

Video galerija

Talsu novads sadarbībā ar Vāciju rada labdarības pieredzes apgūšanas projektu jauniešiem
“Mēs esam radījuši kaut ko unikālu,” – tā par projektu “I believe in GOOD” jeb “Es ticu labajam” saka Talsu novada fonda vadītāja. Projektā savu pieredzi un zināšanas par filantropiju apvieno divas valstis – Latvija un Vācija. Tas ir ilgtermiņa projekts, kura izpausme sāksies vēlāk. Pašlaik notiek darbs pie mobilās lietotnes spēles testēšanas un rokasgrāmatas izstrādes.


 
Akcijā "paši VARAM - paši DARĀM" izdalītas sēklas un stādi
Jau piekto gadu Talsu novada fonds līdzdarbības atbalsta programmas ietvaros izdalīja stādus un sēklas, kas trūcīgajām un mazturīgajām ģimenēm dod iespēju pašiem audzēt un ar izaudzēto dalīties ar citiem. 
 Brīvprātīgo piesaiste dažādām aktivitātēm
9. maijā Talsos viesojās Nodarbinātības valsts aģentūras projekta “Brivpratigie.lv” vadītājs Ints Teterovskis, lai iepazīstinātu interesentus ar jaunizveidoto informācijas sistēmu. Sistēma ļauj vieglāk satikties brīvprātīga darba veicējiem un tā organizatoriem. Talsu novadā brīvprātīgo darbu administrēs Talsu novada fonds.
 


 
Talsu novada iedzīvotāji savu vidi veido paši
Jau vairākus gadus Talsu novada fonds dod iespēju Talsu novada iedzīvotājiem un organizācijām savu vidi veidot pašiem. Šogad projektu konkursā tika atbalstīti 9 dažādi projekti. 
 Talsu novada fonda kopsapulce
Uzsākot jaunu gadu Talsu novada fonds uz kopīgu tikšanos aicina fonda dalībniekus, lai kopīgi apskatītos, kāds ir bijis iepriekšējais gads un, kas gaidāms šajā gadā.
 


 
Labdarības akcija “Silta piparkūku sirds”
Tuvojoties Ziemassvētkiem Talsu novada sociālais dienests ir apzinājis ap 300 novadā dzīvojošos vientuļos pensionārus, kuriem ir grūtības pašiem radīt svētku sajūtu. Domājot par šiem cilvēkiem Talsos tika rīkota labdarības akcija “Silta piparkūku sirds”. 
 "paši VARAM - paši DARĀM"
Nedēļas nogalē Talsu novada fonda organizētajā pasākumā ar devīzi “Tā nav dzīve, tas ir kino”, projekta programmas “paši VARAM – paši DARĀM” dalībnieki dižojās ar izaudzētajām dārza veltēm. 

 
Projekts "Jautrie starpbrīži"
Jauniešu ideju laboratorija oktobra sākumā noslēdza projektu konkursu, kurā atbalstīja 3 jauniešu idejas. Viena no tām jau realizēta. Turpmāk Talsu 2. vidusskolā jautri starpbrīži būs sākumskolas klašu audzēkņiem.
 Lūgšanu brokastīs ziedoja jaunajām ģimenēm
22.oktobrī Talsu tautas namā notika jau sestās Lūgšanu brokastis. Katru gadu šis labdarības pasākums aicina ziedot kādam noteiktam mērķim – šogad Lūgšanu brokastīs saziedoti līdzekļi tiks ziedoti ģimenēm, kurās sagaidīts pirmais bērniņš.
 


 
Pasaules valodu diena
Šodien, 14. oktobrī, Talsu Valsts ģimnāzijā tika atzīmēta Pasaules valodu diena, uz kuru bija aicināti jaunieši no vairākām Valsts ģimnāzijām. 
 Brīvprātīgie Talsos
Talsu novada fonds ir pirmā organizācija Talsu novadā, kura ir tikusi akreditēta, lai varētu uzņemt un nosūtīt jauniešus Eiropas brīvprātīgā darba projektos. Talsos ikviens atpazīst Metjū Šazelu un Tāsinu Ozeru jeb šeit sauktus par Matīsu un Ansi, jo viņi darbojas ne tikai organizācijā, bet aktīvi iesaistās arī vietējā sabiedrībā. 

 
Talsos māca turku valodu
Jau iepriekš esam stāstījuši par diviem brīvprātīgajiem puišiem, kuri Erasmus + programmas ietvaros šobrīd darbojas Talsu novada fondā. Viņi aktīvi iesaista jauniešu dažādos labdarības pasākumos. Šobrīd brīvprātīgais puisis no Turcijas ir devis iespēju ikvienam Talsu novada iedzīvotājam apgūt Turku valodu bez maksas.
 Franču kino vakari Talsos
Brīvās mākslas telpā “Baložu pasts” tika rīkoti divi franču kino vakari. Pasākuma iniciators bija francūzis Metjū Šazels, kurš Talsos dzīvo jau sešus mēnešus un aktīvi darbojas Eiropas Brīvprātīgā darba projektā Talsu novada fondā.
 


 
Noslēgusies akcija “Brīnumam tici”
Svētdien, ar muzikālo uzvedumu "Īkstīte", noslēdzās labdarības akcija "Brīnumam tici". 190 Talsu novada bērniem bija iespēja sastapties ne tikai ar pasakas varoņiem, bet arī ar pašu Ziemassvētku vecīti! 
 Godina brīvprātīgā darba veicējus
Pēdējo piecu gadu laikā viena trešdaļa visas Latvijas iedzīvotāju kaut reizi ir veikuši brīvprātīgo darbu. Jau trešo gadu pēc kārtas, īpašā godināšanas pasākumā, par palīdzību, labo sirdi un mīlestību pret līdzcilvēkiem, pateicās brīvprātīgā darba veicējiem Talsu novadā. 

 
Talsu novada fonds svin 10 gadu jubileju
Piektdien Talsu novada fonds atzīmēja 10 gadu jubileju. Un pagājušajā nedēļā Borisa un Ināras Teterefu fonds piešķīra Talsu novada fondam apbalvojumu par ieguldījumu vietējās kopienas stiprināšanā un filantropijas veicināšanā Latvijā.
 TNF palīdzības saņēmēji paši kļūst par devējiem
Talsu novada fonda akcija „SpaRS", jeb - stiprs pamats aktīvi radošai sabiedrībai noslēgusies! Tajā, kopš pavasara, iesaistījušās 32 ģimenes, kuras sezonas laikā izaudzējušas neskaitāmus kilogramus dažādus dārzeņus un smaržīgus garšaugus. Garajā ziemas sezonā tos varēs baudīt gan paši, gan arī pamielot vēl citus!
 
Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Talsu novada V Iedzīvotāju foruma rezultāti

Muzikālās kāpnes, piknika parks, krāsainas ielas, krāsu ziedošanas punkts vecpilsētas atjaunošanai, gaisa tramvajs un kuršu pils projekcija Talsu pil

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums