Savu vidi veidojam paši

Talsu pilsētas svētku laikā taps MAXI puzle

Lai veicinātu pilsētas iedzīvotāju un viesu atraktīvu darbošanos, ilgstošāku intereses uzturēšanu par vizuālās mākslas procesiem mūsu novadā, kā arī veicinot iedzīvotāju radošu līdzdalību dažādu sabiedrisku pasākumu laikā, iecerēts rīkot mākslas akciju sadarbībā ar Talsu Krūmu mākslas grupu, izveidojot divas lielfomāta gleznas; tās tiks sadalītas kvadrātos un kļūs par puzlēm, turpmāk kustīgiem un pielietojamiem vides objektiem.

Talsu Krūmu grupa šogad atzīmē savas pastāvēšanas 30 gadu jubileju; šī gada Talsu pilsētas svētku laikā būs iespēja radīt vienu no iecerētajām gleznām-puzlēm un otru Dižmāras gadatirgus laikā. Šādi tiks vēlreiz pievērsta uzmanība Talsiem kā mākslinieku un mūziķu pilsētai, iepazīta daļa no profesionālās mākslas, izzināta radošā vide, personības un radošais process - kā top glezna.

Sestdien 4.jūlijā Radošajā sētā taps pirmā puzle A.Biezbārža „Pilsētas motīvs" - tajā dominē mazpilsētas faktūras un elementi. Izmērs 3,75m x 5 m. Puzles tapšanā piedalīsies gleznas autors Andris Biezbārdis, idejas autore māksliniece Guna Millersone, mūsu pilsētas skolēni, bērnudārza „Pīlādzītis" bērni un skolotāji, Talsu Krūmu mākslas grupas mākslinieki, pedagogi, Talsu novada muzeja darbinieki, Talsu novada tūrisma informācijas centra darbinieki un brīvprātīgie.

Projektu atbalsta Talsu novada fonds konkursā „Savu vidi veidojam paši".
Bibija Millersone,

Talsu tūrisma informācijas centra tūrisma speciāliste, projekta autore.

Talsu novada fonda darbību finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija, Borisa un Ināras Teterevu fonds un Talsu novada pašvaldība

Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Talsu novada V Iedzīvotāju foruma rezultāti

Muzikālās kāpnes, piknika parks, krāsainas ielas, krāsu ziedošanas punkts vecpilsētas atjaunošanai, gaisa tramvajs un kuršu pils projekcija Talsu pil

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums