Savu vidi veidojam paši

Talsu novada fonds izsludina projektu konkursu

Ko es pats varu darīt savas pilsētas un pagasta labā? - uz šo jautājumu martā centās atbildēt Talsu novada IV Iedzīvotāju foruma un Apkaimes ideju darbnīcu dalībnieki. Lai palīdzētu iedzīvotājiem spert soli tuvāk savu ieceru īstenošanai, Talsu novada fonds izsludina projektu konkursu „Savu vidi veidojam paši".

Pavisam 16 Apkaimes darbnīcās tapušas 817 idejas. Daļu no tām iespējams īstenot tikai valstij un pašvaldībai, bet daļa ir paveicama ar pašu iedzīvotāju iniciatīvu - tikai jāgrib, jāceļas un jādara! Tāpēc jau 12.gadu Talsu novada fonds rīko projektu konkursu.

Līdz 2014.gada 6.maijam projektu pieteikumus var iesniegt Talsu novada nevalstiskās organizācijas vai iedzīvotāju grupas, kas apvienojušās, lai īstenotu kopīgu ieceri. Idejas īstenošanai iespējams saņemt atbalstu 500 eiro apmērā, bet projekta īstenotājiem jānodrošina arī līdzfinansējums, kas var būt naudas, brīvprātīgā darba vai mantas/pakalpojumu ieguldījuma veidā.

Visus projektus, kas atbildīs konkursa nosacījumiem, vērtēs žūrijas komisija, Talsu novada fonda Padomes dalībnieki, kā arī noteiktu punktu skaitu dos interneta balsojums. Konkursa uzvarētājiem pieteikti projekti būs jāīsteno ne vēlāk kā līdz 2014.gada 1.decembrim.

Konkursa nolikumu un pieteikuma anketu var atrast Talsu novada fonda mājas lapā www.tnf.lv sadaļā „Dokumenti". Pieteikums vienā eksemplārā līdz 6.maija plkst.16.00 jāiesniedz gan personīgi Talsu novada fondā, K.Valdemāra ielā 17a, gan elektroniski, nosūtot uz epasta adresi tnf@tnf.lv.

Iepriekšējos gados Talsu novada iedzīvotāji izmantojuši projektu konkursa „Savu vidi veidojam paši" iespēju, lai uzstādītu afišu dēļus, ierīkotu smilšu kastes un puķu dobes, sakārtotu basketbola grozus vai futbola vārtus, organizētu nodarbības bērniem, apgleznotu sienas un darītu daudz citu labu lietu.


Talsu novada fonda darbību finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija, Borisa un Ināras Teterevu fonds un Talsu novada pašvaldība

Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Talsu novada V Iedzīvotāju foruma rezultāti

Muzikālās kāpnes, piknika parks, krāsainas ielas, krāsu ziedošanas punkts vecpilsētas atjaunošanai, gaisa tramvajs un kuršu pils projekcija Talsu pil

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums