Savu vidi veidojam paši

Talsu novada fonds izsludina projektu konkursu

Jau vairākus gadus projektu konkurss „Savu vidi veidojam paši" ir iespēja Talsu novada iedzīvotājiem un organizācijām iesaistīties savas apkārtējās vides sakārtošanā. Lai saņemtu finansiālu atbalstu savas idejas īstenošanai, projektu pieteikumus konkursā var iesniegt līdz 2015.gada 9.aprīlim.

Projektu konkursā „Savu vidi veidojam paši" var piedalīties Talsu novada nevalstiskās organizācijas vai iedzīvotāju grupas, kas apvienojušās, lai īstenotu kopīgu ieceri. Idejas īstenošanai iespējams saņemt atbalstu 500 eiro apmērā, bet projekta īstenotājiem jānodrošina arī līdzfinansējums, kas var būt naudas, brīvprātīgā darba vai mantas/pakalpojumu ieguldījuma veidā.

Visus projektus, kas atbildīs konkursa nosacījumiem, vērtēs žūrijas komisija un Talsu novada fonda Padomes dalībnieki. Konkursa uzvarētājiem pieteikti projekti būs jāīsteno ne vēlāk kā līdz 2015.gada 1.decembrim.

Konkursa nolikumu un pieteikuma anketu var atrast Talsu novada fonda mājas lapā www.tnf.lv sadaļā „Dokumenti". Pieteikums vienā eksemplārā līdz 9.aprīļa plkst.16.00 jāiesniedz gan personīgi Talsu novada fondā, K.Valdemāra ielā 17a, gan elektroniski, nosūtot uz epasta adresi tnf@tnf.lv.

Iepriekšējos gados Talsu novada iedzīvotāji izmantojuši projektu konkursa „Savu vidi veidojam paši" iespēju, lai uzstādītu afišu dēļus, salabotu nojumes, ierīkotu pludmales volejbola laukumus, smilšu kastes un puķu dobes, sakārtotu basketbola grozus vai futbola vārtus, organizētu nodarbības bērniem, apgleznotu sienas un darītu daudz citu labu lietu.Talsu novada fonda darbību finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija, Borisa un Ināras Teterevu fonds un Talsu novada pašvaldība

Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Talsu novada V Iedzīvotāju foruma rezultāti

Muzikālās kāpnes, piknika parks, krāsainas ielas, krāsu ziedošanas punkts vecpilsētas atjaunošanai, gaisa tramvajs un kuršu pils projekcija Talsu pil

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums