Savu vidi veidojam paši

Sācies interneta balsojums par projektu konkursa labākajām idejām

Līdz pat 27.maijam interneta balsojumā ikvienam ir iespēja atbalstīt, viņaprāt, labākās idejas Talsu novada fonda projektu konkursā „Savu vidi veidojam paši". Šogad uz finansējumu pretendē 18 ieceres.

Savu izvēli var izdarīt Talsu novada fonda mājas lapā www.tnf.lv augšējā kreisajā stūrī, uzklikšķinot uz „Balsot par projektiem", vai arī atverot šo linku - http://www.tnf.lv/aptauja.php . No vienas IP adreses iespējams nobalsot vienu reizi dienā.

Talsu novada fonda projektu konkursā „Savu vidi veidojam paši" šogad saņemti pieteikumi no Talsiem, Ķūļciema, Laucienes, Īves, Strazdes, Ģibuļiem, Laidzes, Valdgales, Vandzenes un Lībagiem. Visi pieteicēji jau prezentējuši savas idejas un atbildējuši uz žūrijas komisijas jautājumiem. Žūrijā strādāja 5 Talsu novada fonda dalībnieki, un viņu vērtējums sastādīs 1/3 no kopējā vērtējuma. Atlikušo daļu veidos visu pārējo fonda dalībnieku ieliktais punktu skaits, kā arī interneta balsojums.

Projektu konkursa „Savu vidi veidojam paši" gala rezultāti tiks paziņoti 29.maijā.
Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Talsu novada V Iedzīvotāju foruma rezultāti

Muzikālās kāpnes, piknika parks, krāsainas ielas, krāsu ziedošanas punkts vecpilsētas atjaunošanai, gaisa tramvajs un kuršu pils projekcija Talsu pil

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums