Savu vidi veidojam paši

Ar iedzīvotāju iniciatīvu sakārtots Vandzenes skolas sporta laukums

Šogad Talsu novada fonda projektu programmā „Savu vidi veidojam paši" novada iedzīvotājiem dota iespēja ar saviem spēkiem un finansiālu atbalstu realizēt 11 dažādus projektus. Viens no tiem īstenots Vandzenē. Tur uzlabots sporta laukums, kuru izmanto gan pamatskolas skolēni, gan citi vandzenieki.

Jau vairākus gadus vandzenes pagasta brīvprātīgo grupa piecu cilvēku sastāvā realizē vides labiekārtošanas projektus līdzās Vandzenes pamatskolai. Arī šogad grupa piedalījās fonda izsludinātajā konkursā. Projekta pieteicēji - Ivita Brinteniece un Guntis Jaņpēters atklāj, ka projekta nepieciešamību noteicis fakts, ka, lai sporta laukumā būtu iespējams spēlēt futbolu un pludmales volejbolu, ir izveidoti piemēroti laukumi, taču futbola vārtu tīkli un pludmales volejbola tīkls bija saplīsuši un nolietoti, futbola vārtu rāmji - deformēti. Tāpat laukumā atradās līdztekas un svaru stieņi, taču vairums no tiem vingrošanas un spēka treniņiem nebija izmantojami. Par projekta nepieciešamību vietējai sabiedrībai liecinājis, ka ideja par to tika izvirzīta 2014.gada Vandzenes pagasta Apkaimes ideju darbnīcā.

Projekta „Sporta laukuma uzlabošana Vandzenes pagasta Skolas ciemā" laikā vingrošanas rīki un svara trenažieri notīrīti un pārkrāsoti, izgatavotas un uzstādītas jaunas līdztekas, kā arī atjaunots futbola un pludmales volejbola laukumu aprīkojums.

Pārrunājot paveikto, kas nodrošina iedzīvotājiem, kā arī Vandzenes pamatskolas skolēniem aktīvi un veselīgi pavadīt brīvo laiku daudzveidīgām sporta aktivitātēm, projekta darba grupa atklāj, ka tas nebūtu iespējams bez brīvprātīgajiem jauniešiem, kas piedalījās projekta realizācijā, un, protams, pateicība jāizsaka arī fondam par atbalstu vietējās kopienas dzīves kvalitātes uzlabošanā.

P.Kārkluvalka, laikraksts "Talsu Vēstis", 2014.gada 15.septembrī.

Talsu novada fonda darbību finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija, Borisa un Ināras Teterevu fonds un Talsu novada pašvaldība

Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Talsu novada V Iedzīvotāju foruma rezultāti

Muzikālās kāpnes, piknika parks, krāsainas ielas, krāsu ziedošanas punkts vecpilsētas atjaunošanai, gaisa tramvajs un kuršu pils projekcija Talsu pil

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums