Rokasgrāmata "I believe in GOOD"

Rokasgrāmata "I believe in GOOD"

    


Talsu novada fonds izstrādā rokasgrāmatu skolotājiem “I believe in GOOD”. Katram priekšmetam atlasīta labdarības tēma, kurai tālāk pielāgoti konkrēti uzdevumi. Izveidotas vizuālas prezentācijas, personīgi stāsti, izvēlēti video un izstrādāti nodarbības apraksti, kas soli pa solim katras nodarbības laikā ļaus skolotājam iepazīstināt skolēnus ar dažādām labdarības niansēm un interesantiem aspektiem tepat Latvijā un pasaulē. Piemēram, literatūrā jaunieši iepazīs “RH3 fondu” un personiska stāsta nozīmi labdarībā; mūzikā – starptautisku radio maratonu “Serious Request” (Latvijā “Dod pieci!”), kas ļaus izzināt mūzikas nozīmi labdarībā; bioloģijas nodarbībā jaunieši uzzinās ūdens nozīmi labdarībā un tā veiksmes stāstu sociālajā kampaņā “Ledus spaiņa izaicinājums”, bet vēsturē jaunieši izzina ziedošanas nozīme vēstures tapšanā, kā piemēru iepazīstot Brīvības pieminekli un Likteņdārzu.

Audzināšanas stunda - labdarība kā dzīvesveids

    

Materiāli:

Literatūra - personīgā stāsta nozīme labdarībā

    

Materiāli:

Ģeogrāfija - vai mīlestību var iesaiņot kurpju kastē?

    

Materiāli:

Mūzikas nodarbība - Labdarības radio maratons

    

Materiāli:

Bioloģija - Ledus spaiņa izaicinājums

    

Materiāli:

Mājturība - ēdiena izmešana aizliegta ar likumu

    

Materiāli:

Matemātika - Pasaule bez matemātikas


Materiāli:

Latvijas vēsture - Latvijas fenomensMateriāli:

Projekts “I believe in GOOD” tika finansēts ar Eiropas Komisijas “Erasmus+ Jaunatne darbībā”, kuru Latvijā administrē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra, atbalstu.
Šī publikācija atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu.
          
Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Talsu novada V Iedzīvotāju foruma rezultāti

Muzikālās kāpnes, piknika parks, krāsainas ielas, krāsu ziedošanas punkts vecpilsētas atjaunošanai, gaisa tramvajs un kuršu pils projekcija Talsu pil

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums