Mobilā spēle "Charity city"

Mobilā spēle "Charity city"

Labdarības pilsētā valda liels satraukums. Iemīļotais karalis beidzot nolēmis doties pensijā, un viņa pēdējais uzdevums ir atrast piemērotāko aizstājēju. Tieši šajā brīdī tu un tavs uzticamais suns Pilko iesaistāties spēlē. Cīnoties ar trim citiem kandidātiem, Daphne, Jerome un Herold, un palīdzot iedzīvotājiem, tu viņus pārliecināsi, ka esi vislabākā izvēle.

Labdarības spēle piedāvā 9 unikālus līmeņus, un katrā no tiem ir noteikti uzdevumi un šķēršļi. Mēģini izpildīt visus. Nesatraucies, ja neizdodas uzvarēt kādu no līmeņiem, tu to varēsi atkārtot. Bet atceries, ka laiks ir ierobežots, tāpēc izvēlies, uz kuru no līmeņiem koncentrēties līdz vēlēšanu rezultātu paziņošanai!

"Labdarības pilsēta" ir bezmaksas spēle. To iespējams lejuplādēt šeit. Spēle darbojas iPhones un Android telefonos, un ir pieejama 3 valodās.Mobilā spēle ir radīta kā daļa no intelektuālā rezultāta stratēģiskās partnerības projektā “I believe in GOOD”. Tās autors un izstrādātājs ir "Ingenious Knowledge GmbH" no Vācijas. Tests 5 skolās Latvijā un Vācijā pierādīja, ka attaisnojies mērķis uzrunāt jauniešus viņiem tik tuvā virtuālajā vidē un izmantot tādu spēļu veidu kā “games for changes”. Ja sākumā jaunieši to uzskata par izklaidi, tad turpmākos līmeņos viņi aizdomājas, ka labestība ir galvenā, lai kļūtu par pilsētas valdnieku.  

   
Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Talsu novada V Iedzīvotāju foruma rezultāti

Muzikālās kāpnes, piknika parks, krāsainas ielas, krāsu ziedošanas punkts vecpilsētas atjaunošanai, gaisa tramvajs un kuršu pils projekcija Talsu pil

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums