Jaunumi

Ziedu veikala pircēji akcijai atvēlējuši 31 latu

Šogad Talsu novada fonda rīkotajā labdarības akcijā "Apauj mani skolai" varēja noziedot ne tikai Dižmāras tirgus laikā vai pārskaitīt naudu uz akcijas bankas kontu, bet līdzekļu vākšanā iesaistījās arī Talsu ziedu veikals "Kreimenīte".

Ziedu veikala īpašniece Marita Krišlauka atklāj, ka aktīvākie akcijas atbalstītāji bijuši tieši bērni, kas mudinājuši savus vecākus kaut ko iemest ziedojumu kastītē. Un tā santīmu pa santīmam un latu pa latam ziedu veikala pircējiem izdevies kopā savākt 31 latu. Un tas nozīmē, ka divi pirmklasnieki varēs sportot ar kvalitatīviem apaviem, pateicoties tieši šī veikala pircējiem.

Veikals "Kreimenīte" ir ļoti aktīvs Talsu novada fonda akciju atbalstītājs. "Katrs mazumiņš jau ir daļa no kā lielāka, un ja mēs kaut ar santīmu varam kādam palīdzēt, tad mums par to prieks, jo zinam, cik citiem brīžiem ir grūti," tā atzīst M. Krišlauka. Gan mazajiem, gan lielajiem viņa novēl jauku skolas sākumu. "Un galvenais veselību! Ja būs tā, tad gan jau bērni izdomās, kā padarīt savu skolas laiku neaizmirstamu."

Akcija "Apauj mani skolai" noslēdzās 31.augustā, un kopā tai savākti 853.35 lati. Par šiem līdzekļiem tiks iegādāti sporta apavi Talsu, Dundagas, Rojas un Mērsraga trūcīgo un mazturīgo ģimeņu pirmklasniekiem.

Talsu novada fonda darbību finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija, Borisa un Ināras Teterevu fonds un Talsu novada pašvaldība

Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Talsu novada V Iedzīvotāju foruma rezultāti

Muzikālās kāpnes, piknika parks, krāsainas ielas, krāsu ziedošanas punkts vecpilsētas atjaunošanai, gaisa tramvajs un kuršu pils projekcija Talsu pil

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums