Jaunumi

Vasaras brīvlaiks sākas ar krāsainiem piedzīvojumiem Skudru mājā

Dižmeža vidū aiz līkā bērza cēli stāv Skudru māja, kurā mīt arī skudriņa Tipa, kas jau kļuvusi par bērnu vasaras nometnes leģendu. Arī šogad jūnija sākumā Lībagu sākumskolas bērni pētīja, izzināja, ceļoja, sportoja, dejoja un radīja mākslas darbus piecu dienu ilgās radošajās nodarbībās. Šogad tās notika ar Talsu novada fonda atbalstu.

Vasaras brīvlaikā pārmaiņas piedzīvoja ne tikai bērni, bet arī viņu vecvecāki, jo abas paaudzes dalījās pieredzē – seniori bērniem stāstīja savu dzīves pieredzi un iepazīstināja ar Dižstendes nozīmīgo vietu vēsturi, bet jaunākie nometnes dalībnieki palīdzēja vecvecākiem apgūt jaunās tehnoloģijas. Pavisam nometnē piedalījās 25 bērni un 10 vecvecāki.

Nometnes laikā mazās skudriņas iepazinušās arī ar Strazdes rūķiem, izzinājuši zāļu tējas un dabas augus, zīmējuši bruņiniekus un princeses, darinājuši skudru medaļas, gatavojuši bezgala gardu svētku kūku “Skudru pūznis” un piedalījušies daudzās jo daudzās citās aktivitātēs. Skolēniem bija iespēja piedalīties arī Lībagu pagasta vides sakopšanā, kas viņiem deva pārliecību, ka, ja visi strādā kopā, paši savām rokām var daudz ko paveikt. 

Projektu īstenoja Talsu novada iedzīvotāju grupa “Nometnes “Skudriņas” radošā grupa”, kas piedalījās Talsu novada projektu konkursā “Savu vidi veidojam paši”. Radošā grupa darbojas no 2016.gada februāra, un to vieno kopīgs mērķis – izglītojošas, radošas, komunikāciju veicinošas, darboties motivējošas, labvēlīgas gaisotnes radīšana, vienojot dažādu paaudžu cilvēkus kopīga mērķa sasniegšanai.
Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Talsu novada V Iedzīvotāju foruma rezultāti

Muzikālās kāpnes, piknika parks, krāsainas ielas, krāsu ziedošanas punkts vecpilsētas atjaunošanai, gaisa tramvajs un kuršu pils projekcija Talsu pil

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums