Jaunumi

“Vakari “Villā Hochheim”” turpina priecēt Talsu novada iedzīvotājus

Septembrī jau notikuši kultūrizglītojošie pasākumi “Vakari “Villā Hochheim””, kuri turpinās un mīļi gaidām interesentus uz turpmākajām kopā sanākšanas reizēm divas reizes mēnēsī, ceturtdienu vakaros plkst.18.30.

Iepriekšējās reizēs mājīgā un patīkamā gaisotnē iepazītas interesantas personības un apmeklētāji bagātinājuši sevi mākslas un kino jomā, turpmāk būs iespēja baudīt mūziku un iepazīt izcilas personības.

Oktobrī paredzētas 2 tikšanās. 7.oktobrī plkst.18.30 tiksimies ar Kristapu Andersonu, Mākslas akadēmijas Tēlniecības nodaļas pasniedzēju un mūsu novadnieku, kura darbs “Bize” atrodas Talsu novada muzeja pagalmā. Savukārt, 21.oktobrī plkst.18.30 Talsu novada muzejā tikšanās ar pazīstamu mūsu puses personību Intaru Busuli, kuram līdzi būs viesis Kārlis Lācis. Kultūrizglītības vakaros gaidīts ikviens interesents ar derīgu COVID-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu.

Vakari notiek Talsu novada muzejā, kurus rīko Talsu novada fonds, pateicoties Talsu novada kultūras un tūrisma projektu finansēšanas konkursa atbalstam.


Iveta Rorbaha
Talsu novada fonda valdes priekšsēdētāja
Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Talsu novada V Iedzīvotāju foruma rezultāti

Muzikālās kāpnes, piknika parks, krāsainas ielas, krāsu ziedošanas punkts vecpilsētas atjaunošanai, gaisa tramvajs un kuršu pils projekcija Talsu pil

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums