Jaunumi

Uzraudzības komitejai jauns priekšsēdētājs

Talsu novada fonda Uzraudzības komitejā vienbalsīgi tika apstiprināts jauns Uzraudzības komitejas priekšsēdētājs Aivars Pumpiņš, kurš turpinās Ilzes Liepiņas iesākto.

Līdzšinējā komitejas vadītāja Ilze Liepiņa fondā iesaistījās tā dibināšanas gadā, saņemot Mareka Indriksona uzaicinājumu. Tad sekoja darbs pie fonda pamatidejas izstrādes, kopīgi nosprausti mērķi, pirmajā vietā liekot apkārtējo vidi un tajā dzīvojošo dzīves kvalitātes celšanu. Pēdējos trīs gadus Uzraudzības komitejas priekšsēdētājas amatā paveiks daudz, lielākais gandarījums esot par to, ka no dalībnieku mērķiemaksām izveidots uzkrājums .

Krīzes laikā vairāk sanācis pievērsties sociālajiem projektiem, bet tagad jau jūtama atgriešanās pie fonda pamatmērķa - kopienas attīstības. Ilze skaidro, ka varētu jau šķist, ka uzraudzības komitejā darbs vairāk saistīts ar projektu apstiprināšanu un „papīru" kārtošanu, bet patiesībā tas ir darbs ar cilvēkiem, projektu iesniedzējiem. "Aizvadītie trīs gadi bijuši iespēja mācīties un iepazīt daudz cilvēku, kam ikdienā paietu garām, nemaz neuzzinot, cik interesantas idejas viņos mājo": saka Ilze. Uz jautājumu, kā fondam attīstīties tālāk Ilze atbild - kur augt ir vienmēr un, tas jau arī ir fonda mērķis, būt kustība un attīstīties!

Nākamo Uzraudzības komitejas sēdi, kas notiks 24.aprīlī, vadīs tās jaunais priekšsēdētājs Aivars Pumpiņš, kurš jau agrāk darbojies fonda Uzraudzības komitejā un arī Revīzijas komisijā. Aivars uzskata, ka Uzraudzības komitejas priekšsēdētāja darbs nav tikai pienākums vien, tas ir arī pārējo biedru izteikta uzticība.
"Ne visiem dzīvē paveicies vienādi, citam maizes kumoss iedots mazāks, tādēļ, ja ir iespēja kā palīdzēt citam, tad tā ir jāizmanto": saka Aivars. Skatoties uz to, kas jāpaveic amata atvēlētajā termiņā - trīs gados, kā pirmais uzdevums tiek minēts Projektu programmas pieteikumu izvērtēšana. Iepriekšējā gada iesniegtajām idejām tika meklēti un piesaistīti līdzekļi no malas, bet šogad pirmo reizi fonda vēsturē projekti tiks atbalstīti no fonda uzkrātajiem līdzekļiem.
Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Talsu novada V Iedzīvotāju foruma rezultāti

Muzikālās kāpnes, piknika parks, krāsainas ielas, krāsu ziedošanas punkts vecpilsētas atjaunošanai, gaisa tramvajs un kuršu pils projekcija Talsu pil

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums