Jaunumi

Uz skolu ar labu omu un jaunu somu!

Talsu novada fonds jau devīto gadu rīko labdarības akciju „Skolas soma Talsu pusē". Iepriekšējos gados ziedotāji palīdzēja piepildīt somas ar nepieciešamajām skolas lietām un sporta apaviem, bet šogad pirmklasniekus vēlamies iepriecināt ar jaunu skolas somu. Ja ziedojumi ļaus, palīdzēsim arī citu klašu skolēniem.

Labdarības akcijā „Skolas soma Talsu pusē" var pieteikties Talsu novada trūcīgās/mazturīgās daudzbērnu, nepilnās vai citas ģimenes, kurām ir finansiālas grūtības nodrošināt bērniem nepieciešamo skolas gaitu uzsākšanai jaunajā mācību gadā.

Lai pieteiktos labdarības akcijai, ir jāaizpilda pieteikuma anketa. Tā atrodama Talsu novada fonda mājas lapā www.tnf.lv sadaļā „Dokumenti". Vecākus aicinām aizpildīt anketu kopā ar bērniem un pierakstīt viņu pārdomas „Mana jaunā skolas soma priecāsies par..."

Aizpildītās anketas jānosūta līdz 2014.gada 15.augustam elektroniski uz e-pastu tnf@tnf.lv vai pa pastu uz adresi Talsu novada fonds, K.Valdemāra ielā 17 a, Talsi, LV - 3201.
Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Talsu novada V Iedzīvotāju foruma rezultāti

Muzikālās kāpnes, piknika parks, krāsainas ielas, krāsu ziedošanas punkts vecpilsētas atjaunošanai, gaisa tramvajs un kuršu pils projekcija Talsu pil

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums