Jaunumi

Tuvojas Labdarības bumbu rallijs

Dižmāras tirgū tradicionāli atgriezīsies arī Labdarības bumbu rallijs, kurā ikvienam būs iespēja gan cīnīties par balvām, gan reizē arī paveikt labu darbu - atbalstīt Talsu novada fonda labdarības projektus.

Apmaiņā pret ziedojumu ikviens interesents iegūs Labdarības bumbu rallija karti ar unikālu numuru, kas tiks uzrakstīts arī uz ziedotāja izvēlētās bumbiņas. Noslēgumā 17.augustā plkst.13.00 tās tiks ripinātas lejā no Talsu pilskalna – pirmās, kas finišēs pilskalna pakājē, saņems Talsu novada fonda draugu un atbalstītāju sarūpētās balvas, bet iegūtie ziedojumi būs atbalsts fonda labdarības projektiem.

Šobrīd balvu fonds vēl top, bet parasti tas ir plašs un ļoti dažāds - saldumi, rokdarbi, vīni, dāvanas atpūtai, garšas kārpiņām, medus, un daudzus citus labumus.

Dižmāras tirgus laikā Labdarības bumbu rallija kartes varēs iegādāties Talsu novada fonda stendā Lielajā ielā 23 – skvērā pie A.Reinholda fotosalona.

Pērn no Talsu pilskalna ripoja vairāk nekā simtiem zilu, dzeltenu, rozā un zaļu bumbiņu, kas cīnījās par 118 balvām. Kopīgiem spēkiem ziedojumos tika savākti 1290 EUR.

Labdarības bumbu rallijs ir akcija, kas saliedē arī pašus Talsu novada fonda biedrus, jo daudzi iesaistās gan balvu meklēšanā un pat gatavošanā, gan biļešu izplatīšanā un pasākuma dienā palīdz arī akcijas veiksmīgas norises nodrošināšanā.


Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Talsu novada V Iedzīvotāju foruma rezultāti

Muzikālās kāpnes, piknika parks, krāsainas ielas, krāsu ziedošanas punkts vecpilsētas atjaunošanai, gaisa tramvajs un kuršu pils projekcija Talsu pil

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums