Jaunumi

Tuvojas jau ceturtās Labestības brokastis

Jau ceturto gadu Lūgšanu brokastu labo domu ceļu turpina Labestības brokastis, kas pie kafijas tases uz sirsnīgām sarunām aicina godājamākos un vientuļākos Talsu pilsētas ļaudis. Šogad tās notiks 8.novembrī plkst.10.00.

Labestības brokastu dalībnieki ne tikai baudīs sirsnīgas sarunas, bet arī Stendes vokālā vīru ansambļa un studijas „Tonis" dziedātāju uzstāšanos. Ar saviem priekšnesumiem skatītājus iepriecinās arī senioru līnijdeju grupas „Pieskāriens" dejotājas. Pasākumā piedalīsies arī mācītājs Ainārs Kostanda un Talsu novada domes priekšsēdētāja vietniece Sandra Pētersone.

Katrs no senioriem saņems svētku paciņu, kas sarūpēta ar Borisa un Ināras Teterevu fonda finansiālo atbalstu. Tiem, kuri veselības stāvokļa dēļ nevarēs piedalīties Labestības brokastīs, paciņas mājās nogādās Talsu novada fonda brīvprātīgie.

Pirmo reizi Labestības brokastis notika 2011.gadā, kad tām līdzekļus veltīja pirmo Lūgšanu brokastu apmeklētāji. Vajadzību ir daudz, tāpēc nākamajos gados par ziedojumiem tiek īstenoti citi labi darbi, taču iesāktā Labestības brokastu tradīcija turpinās. Uz tām aicina seniorus, kuri pārkāpuši 80 gadu slieksnim un savus tuviniekus zaudējuši vai arī tie dzīvo ļoti tālu.

Talsu novada fonda darbību finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija, Borisa un Ināras Teterevu fonds un Talsu novada pašvaldība

Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Talsu novada V Iedzīvotāju foruma rezultāti

Muzikālās kāpnes, piknika parks, krāsainas ielas, krāsu ziedošanas punkts vecpilsētas atjaunošanai, gaisa tramvajs un kuršu pils projekcija Talsu pil

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums