Jaunumi

Turpinās darbs pie labdarības metožu izstrādes

Marta beigās Talsu novada fonds devās uz Vāciju, lai Ķelnē tiktos ar stratēģiskās partnerības projekta "I believe in GOOD" partneriem. Viņi radījuši demo versiju mobilai spēlei, kas interesantā veidā jauniešiem ļaus iepazīt labdarību un radīs vēlmi to ne tikai izmēģināt Labdarības pilsētā, bet arī savā novadā.

Projektā "I believe in GOOD" apvienojušas divas valstis ar atšķirīgu filantropijas līmeni - Latvija un Vācija. Talsu novada fonds šobrīd izmanto savu 13 gadus ilgo pieredzi, lai veidotu rokasgrāmatu skolotājiem, kas ļaus apgūt labdarību skolā. Šobrīd tiek gatavotas nodarbības katram mācību priekšmetam ar izzinošu materiālu, vizuālām prezentācijām un uzdevumiem, kas jauniešiem liks aizdomāties, mainīs viņu paradumus un vērtības. Tikmēr "Ingenious Knowledge GmbH" radījis spēli, kas jauniešus uzrunās viņiem nozīmīgā vidē. Virtuālajā pasaulē jauniešiem, darot labus darbus, piemēram, palīdzot dzīvniekiem, senioriem un citiem varoņiem, būs iespēja sacensties kļūt par jauno Labdarības pilsētas valdnieku. Spēles veidotāji cer, ka izstrādātie uzdevumi un piedāvātā papildus informācija par labdarības iespējām reālajā dzīvē, liks jauniešiem nemanot mainīt savus paradumus un kļūt labestīgākiem arī dzīvē. Spēle veidota ļoti labsirdīga, un, veicot labos darbus, tiks krāti nevis punkti, bet smaidi, kas ir viens no labdarības simboliem.

Šobrīd norit pēdējie darbi pie kļūdu novēršanas, tulkošanas un maketēšanas, un jau aprīļa beigās uzdevumus un spēli būs iespējams izmēģināt projektā izvēlētajām testa grupām Latvijā un Vācijā.

Stratēģiskās partnerības projekts "I believe in GOOD" top ar programmas "Erasmus+" finansiālo atbalstu.
Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Talsu novada V Iedzīvotāju foruma rezultāti

Muzikālās kāpnes, piknika parks, krāsainas ielas, krāsu ziedošanas punkts vecpilsētas atjaunošanai, gaisa tramvajs un kuršu pils projekcija Talsu pil

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums