Jaunumi

“Tumšie gājēji” saņem atstarojošās vestes

Bieži gājējiem šķiet, ka arī tumšā laikā viņi ir viegli ieraugāmi uz ceļa, īpaši, ja tie atrodas apdzīvotās vietās. Lai arī dienas paliek gaišākas, tomēr šis priekšstats ir maldīgs, jo uz pelēkā ziemas ainavas fona gājēji ir grūti pamanāmi. Tāpēc Talsu novada fonds sadarbībā ar “Paēdušai Latvijai” šobrīd “tumšajiem” gājējiem izdala atstarojošās vestes.

Vestes tiek dāvinātas cilvēkiem, kuriem tās ikdienā ir patiešām nepieciešamas, jo viņi pārvietojas pa neapgaismotiem ceļiem diennakts tumšajā laikā, taču finansiāli nav iespējams tās iegādāties. Pavisam Talsu novadā tiks izdalītas 400 pieaugušo un 90 bērnu vestes, kas nonāks pie trūcīgām un mazturīgām ģimenēm, daudzbērnu ģimenēm, senioriem, invalīdiem ar zemiem ienākumiem, un Strazdes bērnu nama audzēkņiem.

Latvijas Samariešu apvienība ir ilggadējs CSDD partneris un caur “Paēdušai Latvijai” reģionālajiem izdales punktiem šoziem visā Latvijā tiek izdalītas 16 tūkstoši pieaugušo un 4 tūkstoši bērnu vestu.
Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Talsu novada V Iedzīvotāju foruma rezultāti

Muzikālās kāpnes, piknika parks, krāsainas ielas, krāsu ziedošanas punkts vecpilsētas atjaunošanai, gaisa tramvajs un kuršu pils projekcija Talsu pil

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums