Jaunumi

Talsus var iepazīt caur brīvprātīgo izveidotiem slēpņu punktiem

Pasaulē ir vairāk nekā trīs miljoni slēpņu, Latvijā ap pieciem tūkstošiem, bet to skaits ir mainīgs. Arī Talsos tapuši vairāki jauni. Tos sagatavoja divi Eiropas Solidaritātes korpusa brīvprātīgie no Francijas sadarbībā ar Talsu novada Tūrisma un informācijas centru. Katrs slēpnis ir kā piedzīvojums. Atrodot brīvprātīgo radītos, ir iespēja izlasīt leģendu par Nāroni.

“Mēs sadalījām leģendu septiņās daļās. Sanāk, ka jums ir jāizstaigā vairākas vietas Talsos, lai izlasītu visu leģendu par Nāroni. Kastītēs ir ilustrācijas vai kādi objekti, kas ir saistīti ar šo leģendu. Tur arī ir pildspalva un piezīmju blociņš, kur ierakstīt, ka esi apmeklējis šo slēpni,” stāsta brīvprātīgais Rae Fabre.

Brīvprātīgais Talsos dzīvo nepilnu gadu, bet, izvietojot slēpņus, atzīst, ka ir vietas, par kurām uzzina pirmo reizi. “Tu vari nodarboties ar tūrismu un mācīties dodoties pārgājienos. Tas ir tik vareni! Pārgājienu maršruti parasti ir iezīmēti, bet slēpņošana noved tūristu no iestaigātās takas un atklāj daudz ko jaunu,” pauž Rae Fabre.

Video par slēpņošanu var noskatīties šeit.
Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Talsu novada V Iedzīvotāju foruma rezultāti

Muzikālās kāpnes, piknika parks, krāsainas ielas, krāsu ziedošanas punkts vecpilsētas atjaunošanai, gaisa tramvajs un kuršu pils projekcija Talsu pil

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums