Jaunumi

Talsu sirmgalvji gatavojas Labestības brokastīm

Nu jau trešo gadu par tradīciju kļuvušas Labestības brokastis, kas turpinot labo domu ceļu pēc Lūgšanu brokastīm, aicina kopā vientuļos sirmgalvjus. Talsu puses seniori īpaši viņiem veltītā pasākumā tiksies sestdien, 2.novembrī, pulksten 10.00.

Pirmo reizi Labestības brokastis notika 2011.gadā, kad tām līdzekļus veltīja pirmo Lūgšanu brokastu apmeklētāji. Vajadzību ir daudz, tāpēc nākamajos gados par ziedojumiem tiek īstenoti citi labi darbi, taču iesāktā Labestības brokastu tradīcija turpinās. Uz tām aicina sirmgalvjus, kuri pārkāpuši 80 gadu slieksnim un savus tuviniekus zaudējuši vai arī tie dzīvo ļoti tālu. Šogad ielūgumus saņēmuši 127 seniori. Pasākums notiek neilgi pirms 18.novembra, un Latviju stipru dara tieši tās cilvēki. Tāpēc Talsu novada fonds ar šo pasākumu vēlas tā dalībniekiem pateikt paldies par to, ka viņi vienkārši ir šajā pasaulē.

Ja pirmajos gados, saņemot ielūgumus, sirmgalvju skatienā bija manāma skepse, tad nu jau viņi labi zina, ka pasākumā viņus gaida kopīga brokastošana, sirsnīgas sarunas ar vienaudžiem un jaunāka gada gājuma cilvēkiem, kā arī kārtīga izdziedāšanās. Turklāt katrs dalībnieks saņem arī svētku paciņu. Šogad tajā sarūpēti cepumi, "Laimas" saldumi, upeņu ievārījums, šprotes un kafija. Tiem senioriem, kas veselības stāvokļa dēļ vairs no mājām neiziet, svētku paciņu dzīves vietā nogādās Talsu novada fonda brīvprātīgie.

Svētku pakas sirmgalvjiem ir Borisa un Ināras Teterevu fonda dāvinājums. Par piešķirtajiem līdzekļiem Talsu novada fonds var iegādājas produktus, kuri nav tik ikdienišķi un kuru iegādei bieži vien naudiņas no pensijas neatliek. Pavisam valsts svētku ieskaņā pakas saņems 250 sirmgalvji Talsu, Dundagas, Rojas un Mērsraga novados. Nākamo sveicienu svētku paku veidā 250 Talsu novada sirmgalvji saņems Ziemassvētkos.
Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Talsu novada V Iedzīvotāju foruma rezultāti

Muzikālās kāpnes, piknika parks, krāsainas ielas, krāsu ziedošanas punkts vecpilsētas atjaunošanai, gaisa tramvajs un kuršu pils projekcija Talsu pil

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums