Jaunumi

Talsu novada seniori pavasari sagaida ar teātra izrādi

Pavasaris ar kopīgiem sirsnīgiem smiekliem un atkalsatikšanās prieku acīs Talsu novada vientuļajiem senioriem jau ir tradīcija. 26.aprīli gandrīz 400 senioru aizvadīja austrumnieciski sapņainā noskaņā, baudot Ausekļa Limbažu teātra izrādi “Taurenīt, taurenīt”.

Ausekļa Limbažu teātris, kas ir viens no vecākajiem amatierteātriem Latvijā, pie Talsu novada senioriem viesojās jau trešo reizi, un šoreiz skatītāju vērtējumam nodeva itāļu dramaturga lugu. Koķetais nosaukums “Taurenīt, taurenīt” gan izrādījās maldīgs, jo aiz tā slēpās vairāk traģēdijas nekā komēdijas. Tas ir stāsts par dzīvi, kuras nemaz nav bijis, un vēl par ļoti daudz ko. Turklāt izrāde, kas aktieriem ļāvusi iejusties neparastās lomās un izdzīvot neparastas dzīves, ir gana daudzslāņaina, lai to būtu vērts skatīties pat vairākas reizes. Galvenā varone izrādās kā sieviete Minhauzens, un viņas dzīve skatītājam arī pēc izrādes beigām paliek ja ne mīkla, tad viela pārdomām.

Pēc izrādes 376 senioriem, kas ieradušies no visa Talsu novada, bija sarūpēts pārsteigums - svētku paciņa, kas ar dažādiem gardumiem palīdzēs priecīgākā noskaņojumā sagaidīt saulaino pavasari. 

Svētkus vientuļajiem senioriem palīdzēja sarūpēt Talsu novada pašvaldība, sociālo dienestu un komunālās nodaļas darbinieki, Talsu novada fonda brīvprātīgie un Borisa un Ināras Teterevu fonds.
Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Talsu novada V Iedzīvotāju foruma rezultāti

Muzikālās kāpnes, piknika parks, krāsainas ielas, krāsu ziedošanas punkts vecpilsētas atjaunošanai, gaisa tramvajs un kuršu pils projekcija Talsu pil

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums