Jaunumi

Talsu novada rūķi iededza prieku bērnu acīs

Bērnībā mēs visus bārdainos vīriešus uzskatām par rūķiem - gan mazos mazītiņos, gan tievos un apaļos, gan divmetrīgos un plaukstas lieluma rūķus. Pieaugot mēs saprotam, ka par rūķiem varam kļūt paši. Šogad par tādiem kļuva vairāki Talsu novada uzņēmēji un privātpersonas, kas atbalstīja labdarības akciju „Brīnumam tici".

Pavisam labdarības akcijai „Brīnumam tici" tika saziedoti 3020 eiro. Tie palīdzēja sagādāt svētkus vairākiem simtiem Talsu novada bērnu gan pagastos, gan noslēguma pasākumā Talsu tautas namā. Tajā bērnus sveica Talsu novada galvenais rūķis - Talsu novada domes priekšsēdētājs Aivars Lācarus, kā arī Sniegbaltīte ar saviem zaķu draugiem. Visi kopā gan izdziedājās, gan izdejojās kopā ar mammām un tētiem, gan pārbaudīja savas skaitīšanas prasmes, gan ievingrināja kājas, lai varētu brist pāri lielajām kupenām, kas vēl gaidāmas. Un bērni pārliecinājās - ja brīnumiem ļoti, ļoti tic, tad tie piepildās - tāpēc ceļu pie viņiem atrada arī pats Ziemassvētku vecītis. Pateicoties labdarības akcijas „Brīnumam tici" atbalstītājiem, bērni saņēma arī svētku paciņas.

Paldies visiem, kuri palīdzēja uzburt brīnumu bērnu acīs un sagādāt siltus svētkus - SIA "Kolumbīne", SIA "Talsu meliorators", SIA "Apsīte", SIA "Bauart" , SIA "O.BĀRES būvmateriāli", SIA "Kurzemes sēklas", SIA "Rika" , SIA "SAN B", SIA "Amatas", SIA "Janvāri", SIA "Pindstrup Latvia", SIA "Autoseniors", SIA "ELMA IN", SIA "Stats", SIA "Pretpils", Z/S "Līvas", Z/S "Jaunziliņi", Z/S "Paegļi", IK "Leons un radi", Marekam Zemītim, Ivetai Brožai, Sanitai Liepiņai, Lienei Gricmanei, Aivaram Lācarum, Inārai Veismanei, Aldim Vilsonam, Kristīnei Balodei, Ivetai Rorbahai, Vilnim Pūcītim, Normundam Tropiņam un Ingai Priedei.

Labdarības akcija „Brīnumam tici" Talsu novadā notiek jau vairāk nekā 14 gadus, bet jau piekto gadu Talsu novada pašvaldība to organizē kopā ar Talsu novada fondu. Labdarības akcija ir atbalsts bērniem no trūcīgām ģimenēm, daudzbērnu ģimenēm, bērniem ar īpašām vajadzībām, bāreņiem un bez vecāku gādības palikušiem bērniem.Talsu novada fonda darbību finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija, Borisa un Ināras Teterevu fonds un Talsu novada pašvaldība

Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Talsu novada V Iedzīvotāju foruma rezultāti

Muzikālās kāpnes, piknika parks, krāsainas ielas, krāsu ziedošanas punkts vecpilsētas atjaunošanai, gaisa tramvajs un kuršu pils projekcija Talsu pil

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums