Jaunumi

Talsu novada fonds sāk jaunu darba virzienu

Talsu novada fonds septembrī akreditēta kā Eiropas Brīvprātīgā darba organizācija. Tas nozīmē, ka fonds var nosūtīt, uzņemt un koordinēt jauniešus, kas vēlas izbaudīt brīvprātīgo darbu citā valstī, iepazīt jaunu kultūru, iegūt jaunus draugus un pilnveidot savas prasmes un zināšanas.

Talsu novada fonds jau popularizē brīvprātīgo darbu Latvijā, taču organizācija vēlas vēl plašāk iesaistīties brīvprātīgā darba kustībā Eiropā un sniegt iespēju jauniešiem pilnveidoties kopienu filantropijā, iegūt pieredzi starpkultūru dimensijā un apgūt jaunas prasmes, bagātināt emocionālo pieredzi, kas noderēs tālākajā karjerā. Ar starptautisku brīvprātīgo jauniešu palīdzību Talsu novada fonds vēlas arī uzlabot sava darba kvalitāti jaunatnes lomā un celt brīvprātīgā darba nozīmi vietējā līmenī Talsu novadā.

Eiropas Brīvprātīgais darbs ir iespēja doties uz kādu no programmas „Erasmus+" dalībvalstīm 2 līdz 12 mēnešus strādāt kā brīvprātīgajam sniedzot atbalstu, kopjot, tīrot, vadot, asistējot vai kā citādi palīdzot uzņēmējorganizācijai realizēt tās mērķus ar savām idejām un darbu. Uzņemot jauniešus Latvijā, Talsu novada fonds plāno brīvprātīgos iesaistīt Jauniešu ideju laboratorijas izveidē un fonda vizuālā tēla uzlabošanā. Savukārt Talsu novada jauniešiem vecumā no 17 līdz 30 gadiem, kas vēlas kļūt par brīvprātīgajiem kādā citā valstī, Talsu novada fonds palīdzēs atrast piemērotāko projektu, sagatavoties dzīvei multikulturālā vidē un iepazīt valsti, kas kļūs par jaunieša mājām vairāku mēnešu garumā, kā arī veiks citus pienākumus, lai jaunieši gūtu lietderīgu Eiropas Brīvprātīgā darba pieredzi.

Talsu novada fonda darbību finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija, Borisa un Ināras Teterevu fonds un Talsu novada pašvaldība

Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Talsu novada V Iedzīvotāju foruma rezultāti

Muzikālās kāpnes, piknika parks, krāsainas ielas, krāsu ziedošanas punkts vecpilsētas atjaunošanai, gaisa tramvajs un kuršu pils projekcija Talsu pil

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums