Jaunumi

Talsu novada fonds izsludina projektu konkursu

Jau vairākus gadus projektu konkurss „Savu vidi veidojam paši" ir iespēja Talsu novada iedzīvotājiem un organizācijām iesaistīties savas apkārtējās vides sakārtošanā. Lai saņemtu finansiālu atbalstu savas idejas īstenošanai, projektu pieteikumus konkursā var iesniegt līdz 2019.gada 20.septembrim.

Projektu konkursā „Savu vidi veidojam paši" var piedalīties Talsu novada nevalstiskās organizācijas vai iedzīvotāju grupas, kas apvienojušās, lai īstenotu kopīgu ieceri. Idejas īstenošanai iespējams saņemt atbalstu 500 eiro apmērā, bet projekta īstenotājiem jānodrošina arī līdzfinansējums, kas var būt naudas, brīvprātīgā darba vai mantas/pakalpojumu ieguldījuma veidā.

Projektu programmas 2019. gada konkursa „Savu vidi veidojam paši” mērķis ir veicināt iedzīvotāju grupu līdzdalību Talsu novada Apkaimes ideju darbnīcās un Talsu novada V Iedzīvotāju forumā izvirzīto ideju īstenošanai. Apkopotās idejas, konkursa nolikumu un pieteikuma anketu var atrast Talsu novada fonda mājas lapā www.tnf.lv sadaļā “Dokumenti”.

Visus projektus, kas atbildīs konkursa nosacījumiem, vērtēs žūrijas komisija un Talsu novada fonda Padomes dalībnieki. Konkursa uzvarētājiem pieteiktie projekti būs jāīsteno ne vēlāk kā līdz 2020.gada 1.martam.

Pieteikums jāiesniedz tikai elektroniskā formā līdz 20.septembra plkst.16.00, nosūtot uz e-pasta adresi tnf@tnf.lv.

Iepriekšējos gados Talsu novada iedzīvotāji izmantojuši projektu konkursa „Savu vidi veidojam paši" iespēju, lai ierīkotu pludmales volejbola laukumus, laipas, smilšu kastes un puķu dobes, sakārtotu basketbola grozus vai futbola vārtus, organizētu nodarbības bērniem, ģimenes dienas, sagatavotu kultūrvēsturiskus materiālus un darītu daudz citu labu lietu.

Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Talsu novada V Iedzīvotāju foruma rezultāti

Muzikālās kāpnes, piknika parks, krāsainas ielas, krāsu ziedošanas punkts vecpilsētas atjaunošanai, gaisa tramvajs un kuršu pils projekcija Talsu pil

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums