Jaunumi

Talsu novadā dzīvo rokdarbnieces ar labu sirdi

Līdz pat 5.februārim turpināsies akcija „Noadīsim siltumu". Tajā ikviens, kuram adīšanas vai tamborēšanas zināšanas nav svešas, aicināts ziedot rokdarbus - trūkumā nonākušajām ģimenēm, lai ziemu tās varētu aizvadīt siltāk. Šobrīd Talsu novada fonds saņēmis jau vairāku rokdarbnieču ziedojumus. Paldies!

Akcijai jau ziedoti 9 zeķu pāri, 3 cimdu pāri, 27 cepures un 6 šalles. Par iespēju dot savu artavu interesējas vēl vairākas rokdarbnieces - gan tādas, kuras šobrīd nolēmušas akcijai ziedot vairākus rokdarbus, kas neizmantoti stāvējuši plauktā, gan arī tādas, kuras šobrīd vēl steidz uzadīt kādu zeķu pāri īpaši šai akcijai.

Akcijas „Noadīsim siltumu" organizators ir Pārtikas banka „Paēdušai Latvijai". Ziedojumus var nogādāt Talsu novada fondā, kas ir akcijas reģionālais partneris, vai uz izdales punktu "Māja atbalstam", Tallinas ielā 81, Rīgā, darba dienās 9-17. Lai nogādātu adījumus Talsu novada fondā, K.Valdemāra ielā 17a, Talsos, lūgums pirms tam precizēt laiku pa tālruni 25937564.

Labdarības akcija reizē būs arī kā interesantas sacensības, lai noskaidrotu, kurā valstī dzīvo čaklākie adītāji ar plašākajām un siltākajām sirdīm - Latvijā vai Zviedrijā. Pārtikas banka "Paēdušai Latvijai" sadarbībā ar Zviedrijā dzīvojošas latvietes izveidoto kustību „Stickaboo" aicina ikvienu piedalīties labdarības akcijā "Noadīsim siltumu". Visi adījumu ziedojumi tiks saskaitīti un akcijas noslēgumā tiks noteikts, kuri adītāji - no Latvijas vai no Zviedrijas - ir bijuši visčaklākie.Talsu novada fonda darbību finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija, Borisa un Ināras Teterevu fonds un Talsu novada pašvaldība

Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Talsu novada V Iedzīvotāju foruma rezultāti

Muzikālās kāpnes, piknika parks, krāsainas ielas, krāsu ziedošanas punkts vecpilsētas atjaunošanai, gaisa tramvajs un kuršu pils projekcija Talsu pil

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums