Jaunumi

Talsu 2.vidusskola gatavojas tapt par Labdarības skolu

Ja pirms trim gadiem Labdarības skola bija jauna iniciatīva Latvijā, tad šobrīd tā kļūst par stabilu vērtību. Talsu novadā labdarības kustībai pievienojas jau trešā mācību iestāde - Talsu 2.vidusskola, un skolēni savus labos darbus īstenos laikā no 19. līdz 21.februārim.

Labdarības skolā piedalīsies 11 klases jeb 247 skolēni, kuri īstenos pašu organizētus labdarības pasākumus. Jaunieši gatavos ciema kukuli un priekšnesumus Laucienes pansionātam, palīdzēs Talsu novada muzejam, darinās draudzības rokassprādzes Ģimeņu un bērnu attīstības centra "Brīnumiņš" audzēkņiem, bet Talsu 2.vidusskolas bērnu attīstības centram „Pūcīte" dāvinās lelles, šūs tām tērpus un aplīmēs kastes, kas vēlāk taps par skapjiem leļļu tērpiem. Savukārt piekto klašu skolēni organizēs angļu valodas vārdu burtošanas un pareizrakstības konkursu, kurā pareizās atbildes ļaus nopelnīt suņu barību dzīvnieku patversmei. Skolēni paredzējuši arī daudz un dažādus citus labos darbus, ko viņi īstenos trīs dienu laikā. Labdarības skola noslēgsies 21.februārī.

Labdarības skolu Talsu novadā organizē Talsu novada fonds. Kustību Latvijā 2012.gadā aizsāka organizācija „Labdarības faktors" ar mērķi iesaistīt bērnus un jauniešus labdarībā, un šo gadu laikā tajā iesaistījušās mācību iestādes Valmierā, Alūksnē, Apē, Malienā, Liepājā, Grobiņā, Tirzā, Pededzē un Rīgā. Talsu novadā iepriekšējos gados labos darbus īstenojuši skolēni Talsu un Virbu pamatskolās.
Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Talsu novada V Iedzīvotāju foruma rezultāti

Muzikālās kāpnes, piknika parks, krāsainas ielas, krāsu ziedošanas punkts vecpilsētas atjaunošanai, gaisa tramvajs un kuršu pils projekcija Talsu pil

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums