Jaunumi

Talsos notiks septītās Lūgšanu brokastis

28. oktobrī 10.00 Talsu tautas namā notiks jau septītās Lūgšanu brokastis, ko šajā gadā pavadīs vārdi „Nebīsties, tikai tici” no Mr.5:36.
Lūgšanu brokastis ir labdarības pasākums, kurā reizi gadā satiekas reliģiskie un sabiedrības pārstāvji, lai sajustu mieru, pārdomātu savu esamību, sadzirdētu cits citu un vienotos kopējā lūgšanā.


Ikviens dalībnieks Lūgšanu brokastīs piedalās ar 15 eiro ziedojumu, kas šogad tiks novirzīts, lai izveidotu atbalsta grupu onkoloģiskajiem pacientiem. Tā būs grupa, kurā ikvienam dalībniekam tiks dota iespēja līdzdarboties, dalīties pieredzē, izteikt savas izjūtas, emocijas, pārrunāt problēmas un grūtības, iemācīties uzklausīt citus, iemācīties sadzīvot ar diagnozi vēzis, celt pašcieņu un pašapziņu, pilnveidoties, rast spēku un uzlabot savas dzīves kvalitāti. Piedaloties atbalsta grupā, cilvēkam būs iespēja meklēt atbildes uz daudziem sev neskaidriem jautājumiem.

Aizvadītā gada Lūgšanu brokastīs dalībniekiem izdevās saziedot 1945 eiro, kas deva iespēju organizēt kopīgu Jauno ģimeņu rītu, kurā piedalījās 78 Talsu novada ģimenes, kas tajā gadā bija sagaidījušas savus pirmdzimtos.

Ielūgumus uz pasākumu var saņemt pilsētu un pagastu pārvaldēs, Talsu Novada fondā, Talsu novada Kultūras, sporta un tūrisma centrā, draudzēs Talsu pilsētā.

Ziedojumi ieskaitāmi Talsu novada fonda kontā ar norādi „Dalība Lūgšanu brokastīs”, Reģ. Nr. 50008073841, Citadele banka, konta Nr. LV49PARX0006168200011.

Lūgšanu brokastis organizē Talsu novada pašvaldība sadarbībā ar Talsu pilsētas draudzēm un Talsu novada fondu.
Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Talsu novada V Iedzīvotāju foruma rezultāti

Muzikālās kāpnes, piknika parks, krāsainas ielas, krāsu ziedošanas punkts vecpilsētas atjaunošanai, gaisa tramvajs un kuršu pils projekcija Talsu pil

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums