Jaunumi

Talsos notiks jau astotās Lūgšanu brokastis

27. oktobrī 10.00 Talsu tautas namā notiks jau astotās Lūgšanu brokastis, kurās tiks runāts par bāreņiem un audžuģimenēm.

Lūgšanu brokastis ir labdarības pasākums, kurā reizi gadā satiekas reliģiskie un sabiedrības pārstāvji, lai sajustu mieru, pārdomātu savu esamību, sadzirdētu cits citu un vienotos kopējā lūgšanā.

Ikviens dalībnieks Lūgšanu brokastīs piedalās ar 15 eiro ziedojumu.

Aizvadītā gada Lūgšanu brokastīs dalībniekiem izdevās saziedot 2725.00 eiro, kas deva iespēju onkoloģiskajiem pacientiem piedalīties trīs dienu nometnē “Prieks cerībā”, kura notika Laumu dabas parkā. Bija iespēja tikties ar vairākiem mediķiem speciālistiem, psihoterapeitiem.

Ielūgumus uz pasākumu var saņemt pilsētu un pagastu pārvaldēs Talsu Novada fondā, Talsu novada Kultūras, sporta un tūrisma centrā, draudzēs Talsu pilsētā.

Ziedojumi ieskaitāmi Talsu novada fonda kontā ar norādi „Dalība Lūgšanu brokastīs”, Reģ. Nr. 50008073841, Citadele banka, konta Nr. LV49PARX0006168200011.

Lūgšanu brokastis organizē Talsu novada pašvaldība sadarbībā ar Talsu pilsētas draudzēm un Talsu novada fondu.

Vairāk informācijas pa tālr.63254003 vai personīgi pie Kultūras, sporta un tūrisma centra amatiermākslas kolektīvu metodiķes Inas Jurkevičas.

Foto: Talsi.lv

Talsu novada fondu atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem, Talsu novada pašvaldība un Borisa un Ināras Teterevu fonds.


Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Talsu novada V Iedzīvotāju foruma rezultāti

Muzikālās kāpnes, piknika parks, krāsainas ielas, krāsu ziedošanas punkts vecpilsētas atjaunošanai, gaisa tramvajs un kuršu pils projekcija Talsu pil

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums