Jaunumi

Talsos notiks Diānas Zandes lekcija „Kā izprast savu mazuli?”

29. februārī ar jaunajām māmiņām un tētiem Talsos tiksies labdarības programmas „Palīdzi trūcīgiem mazuļiem” vēstnese, psiholoģijas zinātņu doktore Diāna Zande, lai sniegtu nepieciešamās zināšanas par mazuļu aprūpi un emocionālo atbalstu bērnu audzināšanā. 

Lekcijas laikā projekta vēstnese jaunajiem vecākiem palīdzēs noskaidrot ne tikai par bērnu audzināšanu aktuālus jautājumus, piemēram, kā nomierināt mazuli, kurš daudz raud, kāpēc mazulis nepakļaujas dienas režīmam, kā zināt, vai bērna attīstība notiek atbilstoši laikam, u.c., bet arī sniegs emocionālo atbalstu pašiem vecākiem. Diānas Zandes lekcijā izskanējušie padomi un ieteikumi būs apkopoti speciālā informatīvā materiālā, kuru lekcijas apmeklētājiem būs iespējams saņemt bez maksas. Lekcija ietilpst projekta vēstneses lekciju sērijā, kas kopš 2015. gada aprīļa norisinājusies jau 18 dažādās pilsētās, piesaistot vairāk nekā 730 apmeklētājus. 

Lekcija notiks 29. februārī plkst. 16.00 Talsu novada pašvaldības administratīvā centrā, Kareivju ielā 7, un tā būs bez maksas. Lekcijas laikā tiks nodrošināta bērnu pieskatīšana.
Aicinām pieteikties lekcijām „Palīdzi trūcīgiem mazuļiem” programmas dalībniekus, novada jaunās ģimenes, bērnu un ģimenes atbalsta speciālistus, kā arī citus interesentus pa tālr. 26155630 (Inguna Kronberga, Talsu novada Sociālā dienesta ģimeņu atbalsta daļa) līdz 26. februārim. Lekcija Talsos tiek organizēta sadarbībā ar Talsu novada fondu un Talsu novada pašvaldības Sociālo dienestu.

„Palīdzi trūcīgiem mazuļiem” ir labdarības organizācijas Ziedot.lv rīkota programma sadarbībā ar SIA „Maxima Latvija”. Tās mērķis ir palīdzēt ap 2000 bērnu no maznodrošinātām ģimenēm visā Latvijā.

Janvārī labdarības programmas ietvaros „Maxima Latvija” veikalos visā Latvijā saziedoti 14 429,77 eiro. No tiem 12 853,81 eiro saziedots veikalu ziedojumu kastītēs pie kasēm, 1214,82 eiro – no pārdotajiem AS „Tukuma piens”, AS „Laima” un SIA „Rīgas Piensaimnieks” akcijas produktiem „Maxima Latvija” veikalos, bet 361,14 eiro – īpašā interaktīvā ziedošanas stendā, kas janvārī atradās Līvānos. Ar labdarības organizācijas Ziedot.lv un reģionālo organizāciju atbalstu janvārī palīdzēts jau 1090 bērniem līdz divu gadu vecumam Rīgā un 27 citās Latvijas pilsētās un ciemos, izsniedzot 1086 autiņbiksīšu un 1766 piena maisījumu iepakojumus. 

Ziedojumus iespējams veikt SIA „Maxima Latvija” veikalos visā Latvijā gan ziedojumu kastītēs, gan izvēloties veikalos produktus ar īpašu akcijas zīmi „Palīdzi trūcīgiem mazuļiem”, kas nozīmē, ka ražotājs ziedos 1 centu no produkta cenas mazuļu atbalstam. Šobrīd labdarības programmā ir iesaistījies AS „Tukuma piens” ar pienu un kefīru „Baltais” 2%, AS „Laima” ar dažāda veida cepumiem, konfektēm, u.c. produktiem, kā arī SIA „Rīgas Piensaimnieks” ar biezpiena sieriņu „Kārums” multipaku, ziedojot 1 centu no katra pārdotā produktu iepakojuma „Maxima Latvija” veikalos. Sniegt atbalstu mazuļiem no trūcīgām ģimenēm var arī ziedojot Ziedot.lv mājaslapā (http://www.ziedot.lv/palidzi-trucigiem-mazuliem-2137) un zvanot uz ziedojumu tālruni 90067004 (maksa par zvanu 1,42 eiro). 

Labdarības programma „Palīdzi trūcīgiem mazuļiem” ietilpst SIA „Maxima Latvija” ģimeņu atbalsta programmā „Augošai Latvijai”, kas apkopo dažādas uzņēmuma iniciatīvas un sadarbības projektus šajā jomā, un kuras galvenais vadmotīvs ir par ģimenei draudzīgu vidi un ērtu iepirkšanos. Vairāk iepazīties ar programmu iespējams mājas lapā www.augosai.lv.

Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Talsu novada V Iedzīvotāju foruma rezultāti

Muzikālās kāpnes, piknika parks, krāsainas ielas, krāsu ziedošanas punkts vecpilsētas atjaunošanai, gaisa tramvajs un kuršu pils projekcija Talsu pil

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums