Jaunumi

Talsos iespēja apgūt šarmanto franču valodu

Talsu novada fondā darbu uzsācis jauns programmas "Erasmus+" brīvprātīgais no Francijas Louis Escherich. Jau drīzumā jūs noteikti manīsiet viņu īstenojam labarības aktivitātes kopā ar vietējiem jauniešiem, bet šobrīd Louis aicina ikvienu interesentu apgūt šarmanto franču valodu.

Sākot no 19.marta, interesentiem bez priekšzināšanām nodarbības notiks otrdienās plkst.17.30 Talsu novada pašvaldības administratīvā centra Zaļā zālē, Kareivju ielā 7. Nāc un pamēģini jaunus izaicinājumus dzīvē! Nodarbības notiks bez maksas.

Louis Talsos ieradās februāra sākumā, lai piedalītos projektā "Charity lab without border". Šeit viņš uzturēsies līdz nākamā gada janvārim, un īstenos dažādas aktivitātes, bet viņa galvenais uzdevums būs būt Jauniešu ideju laboratorijas līderim un uzlabot talsinieku franču un angļu valodas zināšanas.Talsu novada fondu atbalsta Talsu novada pašvaldība un Borisa un Ināras Teterevu fonds.

Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Talsu novada V Iedzīvotāju foruma rezultāti

Muzikālās kāpnes, piknika parks, krāsainas ielas, krāsu ziedošanas punkts vecpilsētas atjaunošanai, gaisa tramvajs un kuršu pils projekcija Talsu pil

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums