Jaunumi

Talsinieki dosies uz Ineses Galantes labdarības koncertu

Trešdien, 14.augustā, Dzintaru koncertzālē notiks festivāla "Summertime - aicina Inese Galante" labdarības koncerts. Uz to, pateicoties fondam Ziedot.lv un Talsu novada fondam, dosies arī 80 mūsu puses ļaudis.

No šī gada festivālu "Summertime" rīko Ineses Galantes fonds, un šis labdarības koncerts ir ziedojums fonda "Ziedot.lv" 10.gadu jubilejā. Tas ļaus partnerorganizācijām no visas Latvijas, to brīvprātīgajiem un grūtībās nonākušies iedzīvotājiem apmeklēt muzikāli horeogrāfisko koncertu "Dvēseles stīgas".

Talsu novada fonds nolēmis uz izrādi aizvest cilvēkus, kas savu ikdienu pavada nesavtīgā darbā. Tāpēc koncertu baudīs Talsu, Dundagas, Rojas, un Mērsraga sociālie darbinieki, Talsu novada fonda projektu programmā atbalstīto projektu īstenotāji, Talsu pensionāru biedrība, mūsu puses ļaudis ar īpašām vajadzībām, kā arī ģimenes, kurās aug bērni ar īpašām vajadzībām, daudzbērnu ģimenes un audžuģimenes. Transportu nodrošinās Talsu novada pašvaldība.

„Viena no mana fonda prioritātēm ir vairot labo. Tādēļ šo koncertu vēlamies dāvāt tiem, kam šajā dzīves posmā ir ļoti nepieciešams izrauties no ikdienas, ļaut kaut uz brīdi aizmirst rūpes, gūt iedvesmu, prieku, lai spētu to dot tālāk citiem," saka Inese Galante.

Rīgas baleta teātra izrādē "Dvēseles stīgas" dejotāji izdzīvos dažādu cilvēku likteņus. Varoņi atspoguļos daudzveidību, kas pastāv cilvēku attiecībās - mīlestību, draudzību un kaislību, vientulību un izmisumu. Tā ir vesela emociju un izjūtu kolāža, kas tiks radīta caur dejas plastiku. Šajā vakarā baleta izsmalcinātās kustības pavadīs vijoles tembrs, Raimonda Paula pazīstamākās melodijas, kā arī mūsdienīgas vizualizācijas.

Starptautiskais mūzikas festivāls „Summertime - aicina Inese Galante" no 12. līdz 18. augustam norisināsies Dzintaru koncertzālē. Festivāls tiek organizēts jau devīto gadu. Kopš 2013. gada to rīko Ineses Galantes fonds.
Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Talsu novada V Iedzīvotāju foruma rezultāti

Muzikālās kāpnes, piknika parks, krāsainas ielas, krāsu ziedošanas punkts vecpilsētas atjaunošanai, gaisa tramvajs un kuršu pils projekcija Talsu pil

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums