Jaunumi

Talsiniece nominēta titulam "Gada brīvprātīgais 2017"

2.decembrī par godu Starptautiskajai brīvprātīgo dienai Kultūras pilī „Ziemeļblāzma”, Rīgā, tika godināti brīvprātīgā darba veicēji un organizētāji no visas Latvijas. Titulam "Gada brīvprātīgais 2017" tika pieteikta arī talsiniece Ingrīda Priede.

Ingrīda Talsu novada fondā ir ļoti īpašs cilvēks – bezgala aktīva, enerģiska un ļoti cilvēcīga. Parasti viņa mēdz “iebrāzties” mūsu birojā, aplipināt visus ar savu enerģiju, un tūlīt pat skriet tālāk – un atkal kādam palīgā. Tas, cik daudz var paspēt viens cilvēks, ir apbrīnojami, jo Ingrīda ne tikai palīdz fondā, bet darbojas arī Talsu baptistu draudzes zupas virtuvē, paēdinot trūcīgos draudzes locekļus, un apciemo vientuļos seniorus arī mājās, palīdzot viņiem dažādos darbiņos. Viņa ir bezdarbniece, tāpēc savu ikdienu pavada brīvprātīgajā darbā un rūpēs par citiem (lai gan mēs esam pārliecināti, ka arī algots darbs viņai netraucētu to darīt, jo izpalīdzēt visiem viņa iemanītos arī rītos un vakaros). Ļoti spilgti palikusi atmiņā Ingrīdas palīdzība pārtikas vākšanas akcijā “Paēdušai Latvijai” – viņas apgriezieniem līdzi nespēj tikt pat dažs labs jaunais. Un varam tikai vērot viņas prieku iepazīties ar jauniem cilvēkiem un priecāties par panākumiem sevis pilnveidošanā. Ar neizsīkstošu enerģiju Ingrīda cenšas iekļauties sabiedriskajos darbos, būt cilvēkos un cenšas no sirds palīdzēt. Talsu novada fondā viņa allaž piesakās uz mūsu organizētajām labdarības akcijām, palīdzot piesaistīt naudas līdzekļus labdarības projektiem. Viņa ir cilvēks, kurš nepaies vienaldzīgi garām grūtdienim. Allaž esam redzējuši un dzirdējuši Ingrīdu, aicinot pazīstamos cilvēkus arī darboties brīvprātīgajā darbā. 

Ingrīdas stāsts ir īpašs, jo viņa pati zina, kā ir tad, kad nepieciešama palīdzība. Talsu novada fondā viņa nonāca, iesaistoties dažādos projektos, piemēram, lai saņemtu pārtikas pakas, sēklas un stādus, apģērbu... Taču šķiet, vēl vairāk nekā Ingrīda saņem, viņa dod tālāk citiem – savas palīdzīgās rokas, enerģiju, sirsnību un izaudzētos dārzeņus.

Oktobrī ikviens Latvijas iedzīvotājs, nevalstisko organizāciju, valsts vai pašvaldību iestāžu pārstāvis nominācijai “Gada brīvprātīgais 2017” varēja izvirzīt kandidātus, kuriem 2017. gadā bijuši īpaši nopelni brīvprātīgā darba veikšanā vai atbalstīšanā. Tika iesūtīti vairāk nekā 200 pieteikumu no visiem Latvijas reģioniem. Žūrija pieteikumus izvērtēja vairākās kārtās, tajā bija pārstāvētas Latvijas nevalstiskās organizācijas, kā arī valsts un pašvaldību iestādes. Vērtējot pieteikumus, tika ņemta vērā veiktā darba nozīme sabiedrības vai kāda cilvēka dzīvē, iegūtās prasmes un to pielietojums, brīvprātīgā darba apjoms vai regularitāte un citi kritēriji. Īpaši aktīvi brīvprātīgie šogad darbojušies izglītības, sociālā darba, kultūras, sporta un citās jomās.
Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Talsu novada V Iedzīvotāju foruma rezultāti

Muzikālās kāpnes, piknika parks, krāsainas ielas, krāsu ziedošanas punkts vecpilsētas atjaunošanai, gaisa tramvajs un kuršu pils projekcija Talsu pil

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums