Jaunumi

Talsi gatavojas pirmajam Aklajam randiņam ar grāmatu

Aklais randiņš ar grāmatu, ko organizē Jauniešu ideju laboratorija, ir vēl nebijis pasākums Talsos un mazliet netradicionāls veids, kā izvēlēties sev jaunu lasāmvielu. Ikvienam būs iespēja pierādīt, ka savu grāmatu iespējams satikt, neredzot ne tās vāku, ne anotācijas, vien paļaujoties uz nejauši izvēlētu citātu, zīmējumu vai žanru. Pirmais randiņš notiks 4.novembrī no plkst.10.00 līdz 13.00 tirdzniecības centrā "Jāņa centrs".

Jau šobrīd akcijā ir iesaistījušies draugi, tuvinieki, veikals “Jāņa Rozes grāmatnīca” Talsos un citi interesenti, kas labdarībai piedāvā grāmatas, kas pašiem kļuvušas liekas, bet var būt interesantas citiem. Visas grāmatas tiks iesaiņotas necaurspīdīgā papīrā, un Aklajā randiņā ikviens, apmaiņā pret simbolisku ziedojumu, varēs izvēlēties savu grāmatu. Pārsteigums atklāsies, noņemot iesaiņojumu un sākot lasīt. Varbūt kāds vilsies, bet varbūt kāds atklās jaunu autoru, ko līdz šim nav ievērojis, jo ikvienai grāmatai ir jādod iespēja, atklājot arī jaunu pasauli sev.

Visi ienākumi no labdarības akcijas nonāks Talsu novada fonda Jauniešu ideju laboratorijas krājkasītē, lai jau drīzumā atbalstītu citu jauniešu labās idejas projektu konkursā "Jaunieši dod iespēju jauniešiem". Kuriem projektiem piešķirt finansējumu, izvēlēsies pati Jauniešu ideju laboratorijas komanda, kas aktīvi jau no pavasara dažādās akcijās piesaista ziedojumus. 

Jauniešu ideju laboratoriju Talsos vada programmas "Erasmus+" Eiropas brīvprātīgā darba veicēji.


Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Talsu novada V Iedzīvotāju foruma rezultāti

Muzikālās kāpnes, piknika parks, krāsainas ielas, krāsu ziedošanas punkts vecpilsētas atjaunošanai, gaisa tramvajs un kuršu pils projekcija Talsu pil

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums