Jaunumi

Stipendija kā atbalsts jauniem un radošiem izaicinājumiem

Talsu novada fonda stipendijas ir ne tikai finansiāls atbalsts talantīgo jauniešu ģimenēm, bet arī papildus motivācija darboties vēl cītīgāk, apzinīgāk un radošāk – tā atzīst Talsu novada jaunie talanti mūzikā, mākslā un sportā. Šajā mācību gadā Talsu novada fonds atbalsta 14 jauniešus.

Evelīna Līgotne mācās Sabiles Mūzikas un mākslas skolas mūzikas nodaļas 4.kora dziedāšanas klasē, un viņa ir aktīva kora un vokālā ansambļa dalībniece. Meitenei ir potenciāls balss materiāls un muzikāls sniegums, un pagājušo mācību gadu Evelīna Mūzikas skolā beigusi ar labām un teicamām sekmēm. A/s “Swedbank” piešķirtā stipendija būs patiess atbalsts ne tikai Evelīnas talanta izkopšanā, bet arī nozīmīgs atbalsts meitenes ģimenei.

Valdemārpils Mūzikas un mākslas skolā stipendiju saņēmusi Alita Ceraukste. Skola viņu raksturo kā muzikāli apdāvinātu meiteni ar lielisku balsi, allaž atsaucīgu un sabiedrisku 5.kora klases audzēkni. Alita pārstāvējusi mūzikas skolu vokālajos konkursos Kurzemes reģionā un Latvijā, iegūstot godalgotas vietas. Savukārt, Talsu mākslas skolā stipendija šogad būs atbalsts Renātei Strazdiņai.

Ar a/s “SEB banka” atbalstu jau tradicionāli vairākiem jaunajiem Talsu novada Sporta skolas talantiem bija iespēja piedalīties mācību-treniņu nometnē basketbolā no 7.līdz 20.augustam Rojā – Dāvim un Markam Māliem, Henrijam Bajāram, Niklāvam Lībergam, Reinim Vittem, Vilim Ričardam Šidlovskim, Danielam Mūrniekam, Imantam Alenam Freimanim, Rihardam Liukišam, Matīsam Rozentālam un Ketrīnai Līvai Grigorjevai. Talsu novada Sporta skola atzīmē, ka šos jauniešus vieno nopietna attieksme pret mācību treniņu darbu.
Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Talsu novada V Iedzīvotāju foruma rezultāti

Muzikālās kāpnes, piknika parks, krāsainas ielas, krāsu ziedošanas punkts vecpilsētas atjaunošanai, gaisa tramvajs un kuršu pils projekcija Talsu pil

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums