Jaunumi

„Štābiņā” bērni rada spēļu pasauli

Ja datorspēles parasti veido pieaugušie, tad kādā septembra sestdienā Talsu bērni pierādīja, ka viņiem piemīt ne mazāk talanta šajā jomā. Un „Štābiņā" Talsu sākumsskolā kopā ar SIA „Next Level" speciālistiem tapa īpašas spēles.

Programma „Štābiņš - ir ko iet, ir ko darīt" ir Talsu novada fonda un Talsu sākumsskolas kopīgi veidota brīvā laika pavadīšanas programma. Šī gada jūnijā SIA „Next Level" sadarbībā ar portālu draugiem.lv un fondu „Ziedot.lv" organizēja unikālu labdarības akciju „Būvē Štābiņu Okeānijā", kuras laikā labdarības programmai „Štābiņš - ir kur iet, ir ko darīt" tika savākti teju 6000 latu. Turpinot veiksmīgo sadarbību, šī gada rudenī „Next Level" dodas uz „Štābiņiem", lai parādītu bērniem spēles tapšanas procesu, un 21.septembrī viņi ieradās Talsos.

Datorspēļu veidošanas radošajā darbnīcā bērni sadalījās trīs grupās un kopīgi veidoja spēles. To visu viņi darīja roku rokā ar SIA „Next level" speciālistiem, kas jaunos māksliniekus arī iepazīstināja ar datorspēļu vēsturi, tapšanas gaitu un izstrādes procesu. „Šī spēļu diena bērniem pavēra pavisam citu skatījumu uz datorspēlēm. Ikdienā jau viņi pieraduši tikai spēlēt, turklāt to, ko kāds cits jau radījis. Šī bija iespēja radoši izpausties," saka Talsu novada fonda valdes priekšsēdētāja Iveta Rorbaha.

Šobrīd SIA „Next level" speciālisti turpina darbu, lai skolēnu iesāktās spēles pabeigtu, un jau drīzumā tās varēs atrast Talsu novada fonda mājas lapā www.tnf.lv.

SIA „Next Level" ir Latvijas datorspēļu uzņēmums. Veiksmīgākie projekti Latvijā ir tiešsaistes spēles „Okeānija" un „Fikss", kas jau ilgu laiku saglabā populārāko spēļu topa pozīcijas Latvijas sociālajā tīklā draugiem.lv. Uzņēmuma spēles ir publicētas portālos Latvijā, Lietuvā, Krievijā, Polijā un Vācijā.
Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Talsu novada V Iedzīvotāju foruma rezultāti

Muzikālās kāpnes, piknika parks, krāsainas ielas, krāsu ziedošanas punkts vecpilsētas atjaunošanai, gaisa tramvajs un kuršu pils projekcija Talsu pil

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums