Jaunumi

Spēļu diena „Štābiņā”

Sestdien, 21.septembrī, Talsu sākumskolā notika Spēļu diena, kas ir daļa no Talsu novada fonda un Talsu sākumskolas rīkotā brīvā laika pavadīšanas programmas bērniem „Štābiņš - ir kur iet, ir ko darīt". To vadīja datorspēļu uzņēmuma SIA Next Level speciālisti.

Spēļu dienā bērni iepazinās ar datorspēļu izstrādes procesu, uzzināja par datorspēļu vēsturi, datorspēļu tapšanas gaitu, piedalījās viktorīnā un, pats galvenais, kopā ar Next Level spēļu izstrādātājiem izveidoja un izmēģināja paši savu datorspēli.

Šī gada jūnijā SIA Next Level sadarbībā ar portālu draugiem.lv un fondu Ziedot.lv organizēja unikālu labdarības akciju „Būvē Štābiņu Okeānijā", kuras laikā labdarības programmai „Štābiņš - ir kur iet, ir ko darīt" tika savākti teju 6000 latu. Turpinot veiksmīgo sadarbību, šī gada rudenī Next Level dodas uz „Štābiņiem", lai parādītu bērniem spēles tapšanas procesu.

SIA Next Level ir Latvijas datorspēļu uzņēmums. Veiksmīgākie projekti Latvijā ir tiešsaistes spēles „Okeānija" un „Fikss", kas jau ilgu laiku saglabā populārāko spēļu topa pozīcijas Latvijas sociālajā tīklā draugiem.lv. Uzņēmuma spēles ir publicētas portālos Latvijā, Lietuvā, Krievijā, Polijā un Vācijā.
Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Talsu novada V Iedzīvotāju foruma rezultāti

Muzikālās kāpnes, piknika parks, krāsainas ielas, krāsu ziedošanas punkts vecpilsētas atjaunošanai, gaisa tramvajs un kuršu pils projekcija Talsu pil

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums