Jaunumi

Šodien iespēja ziedot kancelejas preces

Talsos ikviens tiek aicināts uz īpašu Glābējpaku akciju skolēnu no trūkumā nonākušajām ģimenēm atbalstam. Glābējpakā tiek aicināts ievietot kancelejas preces, skolas somas un kādu saldumu, tādā veidā palīdzot šiem bērniem uzsākt skolas gaitas.

Glābējpaku akcija Talsos notiks - 21. augustā plkst.17:00 - 20:00 veikalā „Maxima", Rīgas ielā 8, rīko Latvijas Samariešu apvienība un Talsu novada fonds.

Daudzām ģimenēm Latvijā, kurās aug skolas vecuma bērns, lielais raizes sagādā skolai nepieciešamo lietu sarūpēšana. Īpaši grūti tas ir ģimenēm, kuras dažādu apstākļu dēļ nonākušas trūkumā, un ierobežotais ģimenes budžets liedz sagādāt mācību piederumus.

„Aicinu nebūt vienaldzīgiem un nepaiet garām brīvprātīgajiem, kuri šajās dienās jūs veikalos uzrunās un aicinās piepildīt Glābējpaku. Ar pāris kancelejas precēm, zīmuļiem, kladēm un dažiem saldumiem jūs iepriecināsiet kādu mazu sirsniņu, kurai rudenī būs jādodas uz skolu," saka projekta „Paēdušai Latvijai" vadītāja Agita Kraukle.

Pārtikas bankas pakas tiek nodrošinās pateicoties Latvijas iedzīvotāju un uzņēmumu ziedojumiem, kā arī daudziem brīvprātīgajiem atbalstītājiem. Palīdzība galvenokārt domāta centīgām ģimenēm ar bērniem ar zemiem ienākumiem, kurām nav piešķirts trūcīgās vai maznodrošinātās statuss.


Talsu novada fonda darbību finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija, Borisa un Ināras Teterevu fonds un Talsu novada pašvaldība

Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Talsu novada V Iedzīvotāju foruma rezultāti

Muzikālās kāpnes, piknika parks, krāsainas ielas, krāsu ziedošanas punkts vecpilsētas atjaunošanai, gaisa tramvajs un kuršu pils projekcija Talsu pil

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums