Jaunumi

Šobrīd jau īstenoti vairāki fonda atbalstītie projekti

Šajā pavasarī Talsu novada fonda projektu konkursā “Savu vidi veidojam paši” tika atbalstīti 10 projekti. Daļa no tiem jau šobrīd realizēti un sagādājuši priecīgus brīžus gan projektu autoriem, gan arī vietējai sabiedrībai.

Talsu pakalnu sporta klubs jau no pirmajām maija dienām aktīvi strādāja pie multifunkcionālās trases labiekārtošanas, un arī Sabiles veco ļaužu aprūpes nama iemītnieki ceriņu laiku jau baudīja, sēžot uz diviem jauniem soliņiem, kas ierīkoti ar Talsu novada fonda atbalstu. Vasaras brīvlaiku Lībagu pagasta bērni sagaidīja ar košām un krāsainām dienām nometnē “Skudriņas”. Piecu dienu laikā Skudru mājā mazie nometnes dalībnieki pētīja, izzināja, ceļoja, sportoja, dejoja un radīja mākslas darbus. 

Pļavu jaunieši sadarbībā ar sporta centru “Lauciene” realizējuši savu mazo sapni, izveidojot jauku platformu romantiķiem, putnu vērotājiem ezera krastā. Savukārt trešdienās un ceturtdienās ikvienam, kurš vēlas iepazīt pludmales volejbolu, ir iespēja lietderīgi pavadīt laiku kopā ar Sporta klubu “Talsi”. Bet Virbu pagasta PII “Zīļuks” audzēkņi turpmāk varēs baudīt vizuāli skaistu bērnu spēļu laukumu, ko viņiem sarūpējušas trīs skolotājas jeb “Lieliskais trio”.

25.jūnijā, kad tika pārsniegts karstuma rekords, Sabilē, blakus luterāņu baznīcai, ap 30 drosmīgu un izturīgu ģimeņu tikās Ģimenes dienā, lai satiktos ar klauniem, cīnītos sumo tērpos, iemūžinātu sevi fotogrāfijās, piedalītos dažādās radošās aktivitātēs, bet pats galvenais – ikdienas steigā atcerētos, ka ģimene ir ļoti liela vērtība. 

Aktīvi pie darbiem ķērušies arī pārējie projektu īstenotāji – Talsu pamatskolas audzēkņu vecāki, kas labiekārto bērniem interesantu dārzu, Laidzes PII “Papardīte” audzēkņu ģimenes, kas atjauno nojumes, un Balgales biedrība “Strops”, kas izgatavo agregātu Dursupes futbola laukuma zālāja izturības uzlabošanai. Visiem projektiem jābūt realizētiem līdz 2016.gada 1.decembrim.

Foto: Pļavu jauniešu izveidotā platforma.
Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Talsu novada V Iedzīvotāju foruma rezultāti

Muzikālās kāpnes, piknika parks, krāsainas ielas, krāsu ziedošanas punkts vecpilsētas atjaunošanai, gaisa tramvajs un kuršu pils projekcija Talsu pil

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums