Jaunumi

Satikās Limbažu „bezkaunīgie” un Talsu sirsnīgie seniori

Lai šis pavasaris būtu saulaināks un emocijām bagātāks, pagājušajā nedeļā Talsu novada fonds 432 senioriem no visa Talsu novada pasniedza dāvanu - Ausekļa Limbažu teātra viesizrādi „Bezkaunīgie veči". Sirsnīgās komēdijas noslēgumā gan aktieri, gan skatītāji vienojās, ka senioriem ir brīnišķīga dzīve, jo viņi taču ir brīvi cilvēki!

Pirms diviem gadiem limbažnieku iestudētā izrāde skatē „Gada izrāde - 2012" Dailes teātrī tika atzīta par labāko iestudējumu amatierteātros. Un nu talsiniekiem bija iespēja pārliecināties, ka „Bezkaunīgie veči" patiešām ir sirsnīgs Anšlava Eglīša stāsts ar komiskiem atgadījumiem gluži no dzīves. Kamēr viens pieticīgi dzīvo garāžā un klausa savai sievai uz vārda, tikmēr otrs bauda dzīvi, brīvību un savus hobijus, un beigu beigās arī draugam iemāca saskatīt, cik vecumdienas tomēr ir skaistas.

Šī senioriem bija iespēja ne tikai paskatīties uz sevi no malas un no sirds izsmieties, bet arī satikties ar sen neredzētiem vienaudžiem, atpūsties no ikdienas dzīves mājās un dažiem pat pirmo reizi apskatīties, kāds izskatās atjaunotais Talsu tautas nams un Radošā sēta.

Izrādi Talsu novada fonds organizēja ar Borisa un Ināras Teterevu fonda finansiālo atbalstu, taču tik daudz cilvēku pasākumu varēja apmeklēt, jo palīdzīgu roku sniedza Talsu novada pašvaldība, kas palīdzēja gan ar telpām, gan seniorus no visiem novada pagastiem un pilsētām bez maksas nogādāja Talsos un pēc tam priecīgi pacilātus aizveda arī mājup.
Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Talsu novada V Iedzīvotāju foruma rezultāti

Muzikālās kāpnes, piknika parks, krāsainas ielas, krāsu ziedošanas punkts vecpilsētas atjaunošanai, gaisa tramvajs un kuršu pils projekcija Talsu pil

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums