Jaunumi

Satiec savu grāmatu Aklajā randiņā!

Lai cik skumji varbūt arī nebūtu, bet rudens ir klāt. Taču šim gadalaikam ir arī skaistā puse – ne tikai dabas košajās krāsu spēlēs, bet arī tumšajos vakaros, kas mums atvēl vairāk laika pašiem sev. Rudens ir laiks, kad vēl vairāk ienirstam grāmatu pasaulē, tāpēc Talsu Jauniešu ideju laboratorija ikvienam piedāvā piedalīties savdabīgā un interesantā izaicinājumā – sastapt savu īsto grāmatu akcijā “Aklais randiņš ar grāmatu”.

Akcija notiks sestdien, 21.septembrī, no plkst.10.00 līdz 13.00 tirdzniecības centra “Jāņa centrs” tirdziņā.

Randiņš ar grāmatu varbūt izklausās mulsinoši, bet ideja ir vienkārša – gluži kā teicienā “Neskati vīru no cepures”, tā jaunieši aicina neskatīt grāmatu no vāka. Tas nozīmē, ka visas grāmatas ir iesaiņotas necaurspīdīgā papīrā, ko rotā katru grāmatu raksturojošs citāts, kas arī palīdzēs īsto grāmatu izvēlēties. Tā ir kā laimes spēle, kas aizvedīs negaidītā literatūras pasaules ceļojumā.

Akcijā piedalās grāmatas, ko jauniešiem ziedojuši draugi, radinieki un citi grāmatu mīļi, kas paši jau šīs grāmatas izlasījuši, un nu savos plauktos vēlējās atbrīvot vietu jaunām. Grāmatas akcijā varēs iegūt apmaiņā pret ziedojumu – 3 Eur par vienu grāmatu un 5 EUR par divām grāmatām.

Visus akcijā “Aklais randiņš ar grāmatu” iegūtos līdzekļus “Jauniešu ideju laboratorija” izmantos savai projektu programmai “Jaunieši dod iespēju jauniešiem”, lai atbalstītu citas savu vienaudžu idejas.

Jauniešu ideju laboratorijā darbojas vairāki vietējie jaunieši, kā arī divi “Erasmus+” programmas brīvprātīgie no Francijas un Turcijas. Viņi ik nedēļu sanāk kopā, lai radītu savas labdarības iniciatīvas un pasauli padarītu kaut mazliet labāku.


Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Talsu novada V Iedzīvotāju foruma rezultāti

Muzikālās kāpnes, piknika parks, krāsainas ielas, krāsu ziedošanas punkts vecpilsētas atjaunošanai, gaisa tramvajs un kuršu pils projekcija Talsu pil

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums