Jaunumi

Sarunas pret vēzi - iedvesmojošu sarunu cikls

Cik daudz mēs ar savu rīcību, attieksmi, dzīvesveidu un noskaņojumu varam ietekmēt slimības gaitu? 

Sarunu iniciatori ir pārliecināti, ka slimības gaitu ne tikai ietekmē klasiskā medicīna, bet arī attieksme, dzīvesveids un noskaņojums. Un tāpēc uz sarunām tiek aicināti gan profesionāli mediķi, gan pacienti, kuri ir slimību izslimojuši vai sadzīvojuši, gan mācītāji, lai kopīgi pārrunātu, iedvesmotu un atbalstītu onkoloģiskos pacientus, draugi un ģimene.

Līdzās agrīnai krūts vēža diagnostikai, jauni, efektīvi medikamenti ir tieši saistīti ar krūts vēža mirstības samazinājumu pēdējās desmitgadēs. Tāpēc gandrīz visiem krūts vēža pacientiem ir nepieciešama onkologa-ķīmijterapeita palīdzība. Šis speciālists nozīmē ne tikai ķīmijterapiju, bet arī visus pārējos krūts ļaundabīgo audzēju ārstēšanā pielietotos medikamentus – hormonterapiju, mērķterapiju. Preparātu klāsts kļūst ar vien plašāks, un pacientēm ir ļoti daudzi jautājumi, kas saistīti ar šo zāļu lietošanu. Ne visas atbildes izdodas rast īsās vizīte laikā pie ārsta. Tāpēc šoreiz uz sarunu esam aicinājuši Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas onkologu-ķīmijterapeitu dr. Sigitu Hasneri.
Uz sarunām aicina un ar garīgu stiprinājumu no Dieva Vārda sniedz māc. Ģirts Rozners.Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Talsu novada V Iedzīvotāju foruma rezultāti

Muzikālās kāpnes, piknika parks, krāsainas ielas, krāsu ziedošanas punkts vecpilsētas atjaunošanai, gaisa tramvajs un kuršu pils projekcija Talsu pil

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums