Jaunumi

Sarunas pret vēzi

17.martā Sarunas atkal notiks Talsos ar Talsu novada fonds atbalstu. Šoreiz uz sarunu aicinājām dr. Rita Ničiporuka, P.Stradiņa klīniskās universitātes ķirurģi, par vairogdziedzera veidojumiem.

Sarunu turpinājumā, kā ierasts, iedvesmas un pieredzes stāsta no kāda vēža pacienta; bet noslēgumā - māc. Andis Ķīvičs par Dzīvības spēku.
Pasākuma turpinājumā būs iespēja neformālā gaisotnē pārrunāt interesējošos jautājumus ar lektoriem un viesiem.

Modernā medicīna spēj veiksmīgi ārstēt daļu vēža gadījumu, tomēr ne vienmēr rezultāti ir apmierinoši. Vienlaikus intensīvai zinātniskai izpētei ar mērķi uzlabot vēža ārstēšanas rezultātus, vairojas arī izpratne un kļūst pieejama informācija par komplementārās medicīnas lomu vēža ārstēšanā un profilaksē. 

Kristīgā atbalsta grupa aicina krūts vēža un citus onkoloģiskos slimniekus, kā arī viņu tuviniekus uz sarunām par to, cik daudz mēs paši ar savu rīcību, attieksmi, dzīvesveidu un noskaņojumu varam ietekmēt slimības gaitu.

Nākamā tikšanās Talsu novada onkoloģisko pacientu rehabilitācijas nometnē 13.04.-15.04. Laumu dabas parkā. Sīkāka informācija un pieteikšanās pa tālr. 26596146.Talsu novada fonda darbību atbalsta Borisa un Ināras Teterevu fonds.

Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Talsu novada V Iedzīvotāju foruma rezultāti

Muzikālās kāpnes, piknika parks, krāsainas ielas, krāsu ziedošanas punkts vecpilsētas atjaunošanai, gaisa tramvajs un kuršu pils projekcija Talsu pil

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums