Jaunumi

Sarades namiņam būs būt!

Sestdien, 12.janvārī, Sabilē notika labdarības koncerts, kurā piedalījās Sabiles labāko mūziķu izlase. Visi sadevās rokās, lai kopīgiem spēkiem atbalstītu uguns nelaimē nonākušos radošākos sabilniekus - Sarades namiņu, kas pilsētā uzbur prieku. Koncertā tika saziedoti 795 EUR.

Koncertā piedalījās Sabiles mūziķi Edgars Vesmanis, Stariņi, grupa “SBL”, Romu ansamblis “Taboras romance”, grupa Pienvedēja Piedzīvojumi. Skaņu nodrošināja “Alfa” – Raivis Grantiņš. Pasākumu vadīja Gerda Zeberiņa un Ieva Lāce.

Kā labdarības koncertā sacīja Sabiles kultūras nama vadītāja Gerda Zeberiņa, ikviens kā mannā putrā var iemest pa rozīnīte, lai Sabile varētu vārīties un vārīties. Labdarības koncerts izvērtās par mazu jestru ballīti. Sabilnieki savas mīļās rozīņgalvas atbalstīja gan ar mūziku, gan dzejoli, kas dzimis tikai pagājušajā naktī kā pateicība par kopīgi piedzīvoto prieku namiņa, gan arī finansiāli ar ziedojumu koncerta apmeklētāji apliecināja – Sarades namiņam būs būt!

Foto: Dace GroskopaTalsu novada fondu atbalsta Talsu novada pašvaldība un Borisa un Ināras Teterevu fonds.

Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Talsu novada V Iedzīvotāju foruma rezultāti

Muzikālās kāpnes, piknika parks, krāsainas ielas, krāsu ziedošanas punkts vecpilsētas atjaunošanai, gaisa tramvajs un kuršu pils projekcija Talsu pil

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums