Jaunumi

Sarades namiņā labie darbi turpinās

Kā jau iepriekš stāstījām, labdarības koncerta laikā, kurš notika Sabiles kultūras namā janvārī, Sarades namiņa atjaunošanai tika saziedoti 795 eiro. No tiem 150 eiro šobrīd samaksāti par ēkas tehnisko novērtējumu, bez kura nebija iespējamas nekādas reālas tālākās darbības.

"Pārējā nauda pagaidām kārtīgi guļ Talsu novada fonda ziedojumu kontā, lai dotos apritē, kolīdz būsim atraduši arhitektu būvprojekta izstrādei un citus tālāko darbu partnerus. Intensīvi veicam sarunas ar nozaru speciālistiem, viss notiek! Paldies!" tā saka Sarades namiņa meitenes.

Pavasaris Sarades namiņam ir atnesis vēl vienu priecīgu ziņu - komandai pievienojušās divas jaunas Rozīņgalvas. Elza Rone Sila un viņas studiju biedre Katrīna ir jaunās arhitektes. "Un mums ir ārkārtīgi paveicies, ka viņas ir piekritušas vadīt procesu un radīt namiņa nākamo dzīvi! Sirsnīgs paldies visiem labajiem, neredzamajiem spēkiem, kuri salika šo kombināciju, un RISEBA arhitektūras katedras vadītājam Jānim Dripem, kurš ļāvās sapņot ar mums un deva iespēju meitenes uzrunāt!" saka namiņa komanda. "Mūsu nākamie procesi:

- meklējam topogrāfijas speciālistu
- jāveic ģeoloģiskie urbumi
- vajadzīgs daudz lietots ondolīns (pagaidu jumtam) un tā uzlikšana
- meklējam projektētāju/ risinājumus sanitārajam mezglam / elektrības plānošanai

un tālāk jau ziņosim! Katrā ziņā mēs te fonā aktīvi rosāmies un plānojam!"


Talsu novada fondu atbalsta Talsu novada pašvaldība un Borisa un Ināras Teterevu fonds.

Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Talsu novada V Iedzīvotāju foruma rezultāti

Muzikālās kāpnes, piknika parks, krāsainas ielas, krāsu ziedošanas punkts vecpilsētas atjaunošanai, gaisa tramvajs un kuršu pils projekcija Talsu pil

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums