Jaunumi

Saņemti jau pirmie ziedojumi akcijā "Brīnumam tici"

Eņģeļi, gribēdami nodot mums kādu vēsti, klauvē pie mūsu sirds durvīm. Bet - neaizmirsīsim, ka sirds durtiņām rokturis ir tikai vienā pusē. Tām ir tikai viens aizbīdnis. Un tas atrodas iekšpusē. Mūsu pusē. Mums uzmanīgi jāklausās, vai eņģelis nav jau klāt, tad jāatslēdz durtiņas un jāver tās vaļā.
/Sofija Bernhema/

Akcija „Brīnumam tici" jau vairākus gadus pieaugušajiem palīdz atrast sirds durtiņu rokturus un uzburt trūcīgo un mazturīgo ģimeņu bērniem Ziemassvētku brīnumu. Arī šogad Talsu novada pašvaldība sadarbībā ar Talsu novada fondu aicina nepalikt vienaldzīgiem.


Iepriekšējos gados bērni svētkus pavadīja Talsu hokeja hallē, Rūķu darbnīcā un satikās ar Imanta Ziedoņa pasakas Pogu, bet šoreiz akcijas organizētāji aicina uzņēmējus un Talsu novada iedzīvotājus atvērt sirdis, lai 22.decembrī ģimenes kopā ar bērniem varētu saņemt svētku paciņas un baudīt sirsnīgi muzikālo uzvedumu „Īkstīte". Pazīstamā pasaka bērniem saprotamā un atraktīvā veidā ļaus iepazīt klasisko mūziku, jo instrumentālisti, dziedātāji un aktieri būs ģērbušies mazajiem pazīstamu pasaku tēlu kostīmos. Talsos uzburt Ziemassvētku brīnumu ieradīsies ne tikai Īkstīte, bet arī ar Princis, Lauku pele, Kurmis, Krupis un dejas teātris „Grande". 

Labdarības akcijas "Brīnumam tici" ziedojumu konts:

Talsu novada fonds
Reģ.Nr.50008073841, adrese K.Valdemāra iela 17a, Talsi
Citadele banka, konts: LV49PARX0006168200011
Norāde: ziedojumu akcijai "Brīnumam tici"

Prieku mēs dāvājam un prieku mēs saņemam. Tā ir māksla - priecāties, un tie ir svētki, ja mēs priecājamies! Novēlam Jums visiem atļaut priekam, laimei un mīlestībai ienākt Jūsu sirdīs!
Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Talsu novada V Iedzīvotāju foruma rezultāti

Muzikālās kāpnes, piknika parks, krāsainas ielas, krāsu ziedošanas punkts vecpilsētas atjaunošanai, gaisa tramvajs un kuršu pils projekcija Talsu pil

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums