Jaunumi

Sākusies pieteikšanās sēklu akcijai

“Ar zaļajiem pirkstiņiem un labo gribu var visu,” tā pagājušā gada rudenī atzina projekta “paši VARAM – paši DARĀM” dalībnieki, kas pierādīja, ka ar rūpīgu darbu ir iespējams parūpēties par ģimenes pārtikas grozu līdz pat pavasarim. Nu projekts atgriežas, lai arī šajā sezonā palīdzētu tiem, kuriem sēklu un stādu iegāde ir dārgs prieks.

Projektu “paši VARAM – paši DARĀM” Talsu novada fonds izsludina jau piekto pavasari, un tā ļauj trūcīgajām un mazturīgajām personām saņemt atbalstu sēklu un stādu materiālu iegādei. Kā atzīst paši dalībnieki, šis projekts sniedz atbalstu ne tikai ģimenes budžetam, bet ir arī kā sirds siltuma un prieka avots. Tas māca ne tikai ņemt, bet arī dot, jo rudenī projekta noslēgumā simboliska daļa no iegūtās ražas jāziedo citām ģimenēm, kas tajā brīdī nonākusi finansiāli grūtā situācijā.

Ģimenes, kas jau piedalījušās projektā, atzīst, ka Talsu novada fonda dāvātās sēklas sniedz cerību, spēka apziņu, radošumu un prieku, ka vari palīdzēt citiem un iemācīt darba mīlestību saviem bērniem. Jo īpaši priecīgas pērn bija tās ģimenes, kas iepriekš dāvinājumā bija saņēmušas augļu kokus, jo pērn tie deva pirmos augļus.

Projektā “paši VARAM – paši DARĀM 2017” var pieteikties personas, kurām piešķirts maznodrošinātā vai trūcīgā statuss un lietošanā atrodas zeme sakņkopības vajadzībām. Lai saņemtu dāvinājumā sēklas, stādu materiālu un augsnes bagātinātāju, līdz 2017.gada 25.aprīlim jāiesniedz pieteikums Talsu novada fondā, K.Valdemāra ielā 17a vai jānosūta uz e-pastu tnf@tnf.lv. Pieteikuma anketu un nolikumu var atrast www.tnf.lv sadaļā “Dokumenti”.

Projekts “paši VARAM – paši DARĀM 2017” tiek īstenots sadarbībā ar Borisa un Ināras Teterevu fondu, kas jau no 2013.gada atbalsta centienus kļūt par saimniekiem savas saimes galdam tiem ļaudīm, kas iepriekš saņēma atbalstu no sabiedrības. Šogad saņemts atbalsts Programmā uzņēmīgajiem un rosīgajiem "Pats savam saimes galdam".

Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Talsu novada V Iedzīvotāju foruma rezultāti

Muzikālās kāpnes, piknika parks, krāsainas ielas, krāsu ziedošanas punkts vecpilsētas atjaunošanai, gaisa tramvajs un kuršu pils projekcija Talsu pil

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums