Jaunumi

Sākusies pieteikšanās programmā “paši VARAM – paši DARĀM”

Līdzdarbības atbalsta programmas “paši VARAM – paši DARĀM” dalībnieki jau vairākus gadus pierādījuši, ka ar rūpīgu darbu ir iespējams parūpēties par ģimenes pārtikas grozu līdz pat pavasarim. Interesenti var pieteikties sēklu un stādu materiālam, kā arī augsnes bagātinātāja dāvinājumam.

Programmā “paši VARAM – paši DARĀM” var pieteikties:
* personas, kurām piešķirts maznodrošinātā vai trūcīgā statuss;
* daudzbērnu ģimenes;
* cilvēki ar īpašām vajadzībām;
* personas, kurām lietošanā atrodas zeme sakņkopības vajadzībām.

Nodibinājums “Talsu novada fonds” darbos iesaistīs Talsu, Dundagas, Rojas un Mērsraga novadu 40 sociālā riska ģimenes. Kopā ar sēklu un stādu dāvinājumu dalībnieki saņems arī sagatavotu informāciju ar padomiem dārzeņkopībā. Vasaras periodā ģimenes aktīvi darbosies piemājas saimniecībās un mazdārziņos, audzējot dārzeņus ģimenes patēriņam un dāvinājumam rudenī citām grūtībās nonākušām ģimenēm. Norises tiks dokumentētas projekta ZIŅU LAPĀ “Dzīvo ar garšu!”. Organizācija ir pārliecināta, ka sekmīga aktivitāšu īstenošana sniegs tās dalībniekiem pārliecību par saviem spēkiem un iespējām mainīt ierasto dzīves ritmu. Savukārt Talsu novada fondam – arvien lielāku pieredzi, kā motivēt sociālā riska ģimenes uzņemties atbildību un darboties jau citā līmenī – ne vairs tikai saņemt palīdzību, bet jau pašiem, izmantojot ģimenes rīcībā esošos resursus, nodrošināt iztiku.

Ģimenes, kas jau piedalījušās akcijā, atzīst, ka Talsu novada fonda dāvātās sēklas sniedz cerību, spēka apziņu, radošumu un prieku, ka vari palīdzēt citiem un iemācīt darba mīlestību saviem bērniem. Šī akcija māca ne tikai ņemt, bet arī dot, jo rudenī projekta noslēgumā simboliska daļa no iegūtās ražas jāziedo citām ģimenēm, kas tajā brīdī būs nonākusi finansiāli grūtā situācijā.


Lai saņemtu dāvinājumā sēklas un stādu materiālu, līdz 2020.gada 30. aprīlim jāiesniedz pieteikums elektroniski uz e-pastu tnf@tnf.lv. Pieteikuma anketu un nolikumu var atrast www.tnf.lv sadaļā “Dokumenti”.

Nolikums
Pieteikuma anketa


Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Talsu novada V Iedzīvotāju foruma rezultāti

Muzikālās kāpnes, piknika parks, krāsainas ielas, krāsu ziedošanas punkts vecpilsētas atjaunošanai, gaisa tramvajs un kuršu pils projekcija Talsu pil

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums