Jaunumi

Sākusies pieteikšanās programmā “paši VARAM – paši DARĀM”

Līdzdarbības atbalsta programmas “paši VARAM – paši DARĀM” dalībnieki jau piecus gadus pierādījuši, ka ar rūpīgu darbu ir iespējams parūpēties par ģimenes pārtikas grozu līdz pat pavasarim. Akcija atgriežas arī šajā pavasarī, taču atšķirībā no iepriekšējiem gadiem, šogad atbalstu nevarēs saņemt augļu koku un ogu krūmu iegādei.

Līdzdarbības atbalsta programmu “paši VARAM – paši DARĀM” Talsu novada fonds izsludina jau sesto pavasari, un tā ļauj trūcīgajām un mazturīgajām ģimenēm saņem atbalstu sēklu un stādu materiālu iegādei. Kā atzīst pašas ģimenes, šī akcija sniedz atbalstu ne tikai ģimenes budžetam, bet ir arī kā sirds siltuma un prieka avots. 

Ģimenes, kas jau piedalījušās akcijā, atzīst, ka Talsu novada fonda dāvātās sēklas sniedz cerību, spēka apziņu, radošumu un prieku, ka vari palīdzēt citiem un iemācīt darba mīlestību saviem bērniem. Šī akcija māca ne tikai ņemt, bet arī dot, jo rudenī projekta noslēgumā simboliska daļa no iegūtās ražas jāziedo citām ģimenēm, kas tajā brīdī būs nonākusi finansiāli grūtā situācijā.

Programmā “paši VARAM – paši DARĀM” var pieteikties personas, kurām piešķirts maznodrošinātā vai trūcīgā statuss; ģimenes, kurās aug bērni vecumā līdz 18 gadiem, kā arī lietošanā atrodas zeme sakņkopības vajadzībām. Lai saņemtu dāvinājumā sēklas un stādu materiālu, līdz 2018.gada 3.maijam jāiesniedz pieteikums Talsu novada fondā, K.Valdemāra ielā 17a vai jānosūta uz e-pastu tnf@tnf.lv. Pieteikuma anketu un nolikumu var atrast www.tnf.lv sadaļā “Dokumenti”.

Talsu novada fonda darbību atbalsta Borisa un Ināras Teterevu fonds.

Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Talsu novada V Iedzīvotāju foruma rezultāti

Muzikālās kāpnes, piknika parks, krāsainas ielas, krāsu ziedošanas punkts vecpilsētas atjaunošanai, gaisa tramvajs un kuršu pils projekcija Talsu pil

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums