Jaunumi

Sāksies vakari villā "Hochheim"

No septembra Talsu novada fonds sadarbībā ar Talsu novada muzeju rīkos kultūrizglītojošus vakarus, kuros būs iespēja izzināt dažādas tēmas saistībā ar mūziku, kino un mākslu. Ir plānotas tikšanās ar personībām. Pasākumi ir iecerēti ceturtdienu vakaros divas reizes mēnesī plkst. 18.30. Pirmā tikšanās reize ir plānota 9. septembrī, kurā tiks demonstrēta filma “Pilsētas atslēgas”, un paredzēta īsa iepazīstināšana ar filmas tapšanas laiku un pārmaiņām jaunceļamajā Talsu pilsētā.

Šajos vakaros piedāvājam iepazīt dažādas personības. Tā būs iespēja sevi pilnveidot, paplašinot redzesloku. Plānotas tikšanās arī ar tautas mūzikas pazinēju Valdi Muktupāvelu, mākslinieku Kristapu Andersonu, kura veidotā skulptūra atrodas pie Talsu novada muzeja, un senās mūzikas izpildītājiem, kuri demonstrēs savdabīgu instrumentu – taustiņvijoli. Ir gaidāma tikšanās ar personību – mūziķi Intaru Busuli. Vienā no reizēm viesos būs Talsu krūmu mākslinieku grupa.

Kultūrizglītības vakaros gaidīts ikviens interesents ar derīgu COVID-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu.

Pasākumi top ar Talsu novada kultūras un tūrisma projektu finansēšanas konkursa atbalstu.

Raimonds Felšs,
Talsu novada muzeja galvenais speciālists izglītojošā darbā
Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Talsu novada V Iedzīvotāju foruma rezultāti

Muzikālās kāpnes, piknika parks, krāsainas ielas, krāsu ziedošanas punkts vecpilsētas atjaunošanai, gaisa tramvajs un kuršu pils projekcija Talsu pil

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums