Jaunumi

Sākas Labdarības bumbu rallija biļešu tirdzniecība

Tuvojas brīdis, kad Talsu novada uzņēmēji, mājražotāji, rokdarbnieki, labas sirds cilvēki un brīvprātīgie pierādīs, ka visi esam gatavi vienoties labam mērķim. Dižmāras tirgus ir laiks, kad talsinieki un pilsētas viesi ne tikai lustējas un andelējas, bet jau ceturto gadu arī piedalās Labdarības bumbu rallijā, kurā iegūtie līdzekļi atbalstīs Talsu novada fonda labdarības projektus.

Labdarības bumbu rallijā apmaiņā pret 2 eiro ziedojumu ikvienam ir iespēja iegādāties rallija biļeti ar unikālu numuru, kas tiek uzrakstīts arī uz ziedotāja izvēlētās bumbiņas. Noslēgumā 12.augustā tās tiks ripinātas lejā no Talsu pilskalna – pirmās, kas finišēs pilskalna pakājē, saņems Talsu novada fonda draugu un atbalstītāju sarūpētās balvas, bet iegūtie ziedojumi būs atbalsts fonda labdarības projektiem.

Bumbu rallija aktualitātēm aicinām sekot mūsu Facebook lapā izveidotajā pasākumā: https://www.facebook.com/events/107374286597583

Dižmāras tirgus laikā Labdarības bumbu rallija kartes varēs iegādāties Talsu novada fonda stendā Lielajā ielā 23 – skvērā pie A.Reinholda fotosalona. Par iespēju iegādāties biļetes pirms pasākuma interesēties Talsu novada fondā - K.Valdemāra ielā 17a no plkst.10.00 līdz 16.00.
Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Talsu novada V Iedzīvotāju foruma rezultāti

Muzikālās kāpnes, piknika parks, krāsainas ielas, krāsu ziedošanas punkts vecpilsētas atjaunošanai, gaisa tramvajs un kuršu pils projekcija Talsu pil

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums