Jaunumi

Pūņās pašu ierīkotais bērnu laukums saliedē ģimenes

Lai saviem bērniem radītu skaistākus bērnības mirkļus, šopavasar savam pirmajam projektam sasparojās divu bērniņu mamma Monta Kaire un viņas ģimene. Nu pamestais laukums daudzdzīvokļu mājas priekšā pārvērties gandrīz līdz nepazīšanai.

Talsu novada fonda projektu konkursā “Savu vidi veidojam paši” projektu “Par skaistāku bērnību” finansiāli atbalstīt izvēlējās SIA “Starasti Trade”, kas vēlējās palīdzēt radīt sakārtotu vidi bērniem. Šobrīd gan uzņēmums, gan Talsu novada fonds ir pārsteigti par paveikto – daudzdzīvokļu māju pagalmā uzstādīts ne tikai par projekta līdzekļiem iegādātas aprīkojums, bet pašu spēkiem atjaunota arī smilšu kaste, nokrāsoti kādreizējie bērnu laukuma rīki, bērni jautri kāpelē pa krāsainām riepām, bet vecāki priecājas par izdomas bagātiem apstādījumiem. Projekta vadītāja Monta Kaire ir ļoti priecīga par iegūto atbalstu, un atzīst, ka beidzot viņas bērniem ir draugi. Tagad bērniem ir iemesls satikties un savā starpā iepazīties, un iedzīvotāji atzīst, ka pat nav zinājuši, ka apkaimē patiesībā ir tik daudz bērnu. 

Projektam “Par skaistāku bērnību” ir izdevies pierādīt, ka entuziastiskiem un aktīviem cilvēkiem ir tikai jāsāk darboties, un idejai piesaistīsies arī citi. Šobrīd savas vides sakopšanā iesaistījušās arī citas ģimenes, kas jau kaldina nākamos plānus.
Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Talsu novada V Iedzīvotāju foruma rezultāti

Muzikālās kāpnes, piknika parks, krāsainas ielas, krāsu ziedošanas punkts vecpilsētas atjaunošanai, gaisa tramvajs un kuršu pils projekcija Talsu pil

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums